Temel Jyotish (Vedic Astroloji) Eğitimi 2019-2020 Dönemi


Vedik astrolojiyi öğrenmek ve kendinizi tanımak için aşağıda detayları bulunan eğitimlerime katılabilirsiniz.

 

Online eğitim detayları aşağıdaki gibidir.

 1-      Vedic Astroloji eğitim notlarını mail ile sizinle paylaşıyorum, siz ders notlarına çalışıp ödevi yapıp bana gönderiyorsunuz. Ödev üzerinden yazışıyoruz. Ayrıca 7/24 Eğitim boyunca ve eğitim sonrasında aklınıza takılan her şeyi bana mail, whatsapp ya da telefon ile sorabiliyorsunuz. 

2-      Yine aynı dokümanlar ile eğitim devam ediyor. Ama dersleri 1-1 skype üzerinden size anlatıyorum 2.5 saatlik dersler halinde ve yine her zaman bana sorularınızı sorabiliyorsunuz. 

3-     Skype üzerinden max 4 kişilik sınıflarda yine online olarak dersleri anlatıyorum. Bu eğitimde de katılımcılarla beraber program yapıyoruz ama 3 haftalık aralık burada da geçerli. 

 Eğitimler toplam 11 ders. Online olacağı için ders sıklığını da beraber belirleyebiliyoruz (1 ve 2. Seçeneklerde)

Eğitim boyunca ve sonrasında kullanacağınız programı da gönderiyorum.

 
2- Sınıfiçi Eğitim: İstanbul- İzmir ve Antalyada sınıfiçi eğitimlerim için bana mesaj atabilirsiniz. Toplam 11 dersten oluşan program 3 haftada bir olmak üzere max 8 kişilik sınıflarda işlenmektedir.

  

Eğitimlerle ilgili daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

karma@karmikastroloji.comAstroloji gibi ökült ve mistik bir bilimle bugünümüze ve tüm hayatımıza nasıl katkıda bulunabiliriz?
Astroloji kendimizi ve çevremizi tanımamızı, daha doğru seçimler yapmamızı, sorunlu ve zorlu dönemlerden geçerken bunu en hafif şekilde atlatmamızı ve doğru değerlendirmemizi sağlar.
Bir insanın doğum haritasını öğrenmesi kendi en çıplak gerçeği ile yüzleşmesi demektir. Kendinden bile sakladığı, kendine bile itiraf etmekten korktuğu gerçekler ile karşılaşır bu yolculukta. Gölgede hiçbirşey kalmaz, herşey gün ışığına çıkar.

Astroloji öğrenen biri artık kendini kandırmaya devam edemez...Kendini oyalayan şeyleri bir kenara bırakıp içindeki kaynağa odaklanır. O yüzden astroloji öğrenmek bir kahraman cesareti gerektirir.  

Ancak öte yandan astroloji öğrenmek sizi kendinizin arkadaşı haline getirir. Kendinizi tanır ve olduğunuz gibi kabul ederseniz hem kendinizle hem de çerenizle daha barışık olursunuz.
Jyotish (vedic astroloji) Eğitimime katılmakla ilgilenenlerin, bana Doğum bilgilerini mail atmaları gerekmektedir. Öncelikle doğum haritanızı inceleyip astroloji öğrenmek konusundaki yatkınlığınızı ölçmek isterim (hem ruhsal gelişim açısından hem profesyonel yetenek açısından). Sonra her birinizin Astrolojik Vedic haritasını çıkarıp eğitim materyalini ona uygulayarak hazırlayacağım. Böylece herkesin kendi haritası üzerinden ilerleyeceği bu eğitimde kendinizi tanıma yolunda en yüksek verimi elde edeceksiniz.

 

Eğitim boyunca hem daha sonrada kullanabileceğiniz ücretsiz astroloji bilgisayar programıda dahil. Bu eğitim süresince katılımcılarla düzenli ve yoğun bir iletişim sürecinde olacağımdan maksimum verimi almak için katılımcıları belirli bir sayıda tutmak durumundayım.
Eğitime katılmak isteyenlerin bana doğum tarihi, saati ve yerini bu mail üzerinden göndermelerini rica ederim. Hafta sonu hem kişisel olarak haritalarınızı inceleyip tüm maillere cevap vereceğim hemde eğitimin detaylarını paylaşacağım.  

Tarih: 17 Kasım 2019
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA