Hakkımızda


Kayhan ERGEZEN

Merhaba :)

2001 yılı Aralık ayında kendi kendime sorduğum “Bu hayattaki amacım ne?” sorusu ve hemen üç ay sonra… 2002 Mart ayında bir inisiyasyon töreni ile başladığım tekamül yolculuğumda 2008 yılında astroloji ile tanıştım. Yıllardır üzerinde çalıştığım ezoterik ve batini doktrin araştırmalarım, önce Transandantal Meditasyon ve ardından Mistik Hint Astroloji ile bütünlük sağlayıp entellektüel boyuttan deneyimleme boyutuna geçti.

Bu dönemde merkezi Hollanda'da bulunan Dirah Akademi Vedik Astroloji Eğitimi, Mistik Hint Astroloji programı ve Karmik Astroloji eğitimlerini tamamladım…

Bu süreçte astrolojiyi kendimi tanıyarak öğrendim, gezegenlerin üstümüzdeki etkilerini deneyimledim. Olumluları nasıl arttırabileceğimizi, olumsuz olanların etkilerini nasıl yumuşatabileceğimizi öğrendim , deneyimledim ve deneyimlemeye devam ediyorum.

Astroloji ile tespit edilen zorlukları en aza indirmek için 2011 yılında Kukai Budist Şifa Tekniği ve Vedik İyileştirici uygulamalar eğitimlerini aldım.

Ve sonuçta…artık biliyorum ki;

Geleceğimiz elimizde …

Gelecekte karşımıza çıkacak potansiyelleri en uygun şekilde yönetebilmek elimizde…

Hayal ettiğimiz herşey için yaşam bize şans tanır, en uygun zaman her konu için ayrı ayrı karşımıza çıkar… Ancak maalesef farkındalıklarımızın düşüklüğü ve maddi dünya ile olan bağımızın, manevi yönümüzü köreltmesi nedeni ile o “en uygun” zamanları ve fırsatları optimum şekilde kullanamayız. Bu zamanları değerlendirebilenlere de “şanslı” deriz…

Aslında tamamı önceden tespit edilebilen gezegensel etkilerdir ve her zaman bize “o beklediğimiz” şansı ve potansiyeli verecektir…

Son kararı ise karmamıza bağlı olarak “özgür irademiz" verecektir…

Hayattaki en büyük zenginlik farkındalıkla gelen "kendini bilme"'dir...

Ayurveda ile tanışmam ise yine Astroloji sayesinde oldu. Bilinen en eski koruyucu sağlık sistemidir,başlangıcı tam olarak bilinmesede birkaç bin yıl öncesine dayanmaktadır.

2010 yılında Ayurveda ve Nabız okuma Eğitimi aldım.

2010 yılından beri hem astroloji danışmanlığı ve eğitmenliği hemde Ayurveda sağlık ve farkındalık çalışmalarına devam etmekteyim...Tülay TOKİNAL

1981 Bulgaristan doğumluyum.

2002 yılında kişisel merakım doğrultusunda entelektüel boyutta varoluş, metafizik ve spiritüel konularda araştırma yapmaya başladım.

2006 yılında Transandantal Meditasyon İnisiyesi oldum ve bu eşsiz meditasyonu halen uygulamaya devam etmekteyim.

2011 yılında Kukai Japon Budist Şifa Tekniği İnisiasyonu aldım.

2012 yılında Okült Akademi Telekinezi Çalışmalarına katılarak bu konuda uygulamalar yaptım.

2012 yılında Okült Akademi - Funda Ceyhan’dan Uygulamalı Feng Shui eğitimi aldım.

2012 yılında Okült Akademi- Astr.Oğuzhan Ceyhan’nın Karma Astrolojisi eğitim programını tamamladım.

2012-2013 yıllarında Okült Akademi’nin “Tarot ile Kahramanın Yolculuğu” eğitimini aldım.

2016 yılında Tetha Healing eğitimi alarak Tetha Healer terapisti ünvanını aldım. Bu alanda terapi uygulamaları ve seanslar yapmaktayım.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Vedic Astroloji Okulu
İzmir ve İstanbul
05324515478
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA