Temel Jyotish (Vedic Astroloji) Eğitimi


Eğitmen:Kayhan Ergezen

Vedik astrolojiyi öğrenmek ve kendinizi tanımak için aşağıda detayları bulunan eğitimlerime katılabilirsiniz.

 

1- Online Eğitim: 8 ay sürmektedir. Her ay bir eğitim dokümanını mail ile göndereceğim. Eğitim kendi doğum haritalarınız üzerinden 1-1 çalışma ile olacak. Bu eğitimde 2 defa skype üzerinden ders olacak ve bu derste anlaşılmayan konular ve  üzerinden ders yapılacak. 

 
2- Sınıfiçi Eğitim: 8 ay sürmektedir. Her ay başı eğitim dokümanını mail ile göndereceğim ve 2 hafta sonra bu dökümanın ayrıntılı işleneceği ders olacak. Her ay 1 ders olmak üzere toplam 8 sınıf içi ders. (grubun talebi ile 3 haftada bir de yapılabilir).

 
3- Özel Ders: 8 ay sürmektedir. Her ay bir eğitim dokümanını mail ile göndereceğim ve doküman gönderiminden sonra, katılımcının uygun gününe göre aynı ay içinde dokümanın ayrıntılı işleneceği ders olacak. Bu seçenekte eğitim  kişinin kendi haritası üzerinden devam edecek hem de kendi seçeceği bir yakının haritası detaylı olarak analiz edilecek. 

Tüm eğitimler aynı doküman üzerinden devam edecektir. Ayrıca Facebook üzerinden hem eğitim grubum üzerinden hem de yine mail yada Messenger üzerinden 1-1 çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 
Aşağıda eğitim ile ilgili genel tanıtıcı bir metin bulunmaktadır. İlgilenenlere eğitim içeriğinide mail atacağım.

 
Görüşmek üzere...Astroloji gibi ökült ve mistik bir bilimle bugünümüze ve tüm hayatımıza nasıl katkıda bulunabiliriz?
Astroloji kendimizi ve çevremizi tanımamızı, daha doğru seçimler yapmamızı, sorunlu ve zorlu dönemlerden geçerken bunu en hafif şekilde atlatmamızı ve doğru değerlendirmemizi sağlar.
Bir insanın doğum haritasını öğrenmesi kendi en çıplak gerçeği ile yüzleşmesi demektir. Kendinden bile sakladığı, kendine bile itiraf etmekten korktuğu gerçekler ile karşılaşır bu yolculukta. Gölgede hiçbirşey kalmaz, herşey gün ışığına çıkar.

Astroloji öğrenen biri artık kendini kandırmaya devam edemez...Kendini oyalayan şeyleri bir kenara bırakıp içindeki kaynağa odaklanır. O yüzden astroloji öğrenmek bir kahraman cesareti gerektirir.  

Ancak öte yandan astroloji öğrenmek sizi kendinizin arkadaşı haline getirir. Kendinizi tanır ve olduğunuz gibi kabul ederseniz hem kendinizle hem de çerenizle daha barışık olursunuz.
Jyotish (vedic astroloji) Eğitimime katılmakla ilgilenenlerin, bana Doğum bilgilerini mail atmaları gerekmektedir. Öncelikle doğum haritanızı inceleyip astroloji öğrenmek konusundaki yatkınlığınızı ölçmek isterim (hem ruhsal gelişim açısından hem profesyonel yetenek açısından). Sonra her birinizin Astrolojik Vedic haritasını çıkarıp eğitim materyalini ona uygulayarak hazırlayacağım. Böylece herkesin kendi haritası üzerinden ilerleyeceği bu eğitimde kendinizi tanıma yolunda en yüksek verimi elde edeceksiniz.

 

 

Eğitim boyunca hem daha sonrada kullanabileceğiniz ücretsiz astroloji bilgisayar programıda dahil. Bu eğitim süresince katılımcılarla düzenli ve yoğun bir iletişim sürecinde olacağımdan maksimum verimi almak için katılımcıları belirli bir sayıda tutmak durumundayım.
Eğitime katılmak isteyenlerin bana doğum tarihi, saati ve yerini bu mail üzerinden göndermelerini rica ederim. Hafta sonu hem kişisel olarak haritalarınızı inceleyip tüm maillere cevap vereceğim hemde eğitimin detaylarını paylaşacağım.  
 

Eğitim içeriğini ve detaylarını öğrenmek için bana mail atabilirsiniz.

karma@karmikastroloji.com

 

Tarih: 15 Ekim 2016
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA