1 Eylül Güneş Tutulması


 

Merhaba arkadaşlar,

01.09.2016 tarihinde 15 derece Aslanda Güneş tutulması yaşayacağız. Bu tutulmada karanlıkta gizlenen gerçekler ortaya çıkacak.

1997 yılı Ağustos ayını hatırlamaya çalışın. Aynı etkileri taşıyan bir tutulma olacak.

Vedik yükselene göre etkileri aşağıda okuyabilirsiniz.


Yükseleninizi öğrenmek için bana mail atabilirsiniz.
karma@karmikastroloji.com

Olacakların kalitesini, yaşadığınız dasha dönemi ve transitler belirleyecek.


Koç: Çocuklarınızın sizden bir şey saklıyor olabilir. Bu sizden çekindiği için açıklayamadığı bir durum olabileceği gibi sizin fark etmeniz gereken gizli bir yeteneği de olabilir. Saklanan/gizlenen bu şeyi ortaya çıkartmak için çok iyi bir fırsat olacak. İlişkiyi ileriye götürmenizi sağlayacak. Ayrıca bu tutulmada karmanızı gerçekleştirecek fırsatlarda çıkacak karşınıza. Kendinizi en iyi şekilde ifade etme şeklini bulacaksınız. Tanıdığınız birisinin sizden hoşlandığını öğrenebilirsiniz.

Boğa: Annemizle ilgili ve/veya özel yaşamımızı etkileyecek bir bilgi ortaya çıkabilir. Bu dönem sırlarımızı ağzımızdan kaçırabiliriz. Beklenmedik bir araç yada ev edinimi gündeme gelebilir.

İkizler: Akrabalar, yakın arkadaşlar yada kardeşlerle ilgili saklanan/gizlenen bu konu ortaya çıkacak. Kitap yazma, konferans verme gibi iletişim içeren projeleriniz varsa hemen aksiyon alabilirsiniz. Beklentinizden daha iyi sonuç alacaksınız ve çok verimli fikirler akaşik olarak size gelecek.Sözlü iletişime dikkat. gereksiz konuşmalar sorun yaratabilir.

Yengeç: Para gelecek :) hiç ummadığınız kaynaktan bir para akışı ve statünüzün yükselişinin tetikleyecisi olacak.

Aslan: Hayatınızın genelinde bir değişim yaratacak gelişmeler yaşayacaksınız. Karmik yolunuzdan uzaktaysanız ani sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama kendinizi takip edin sizi mutlu edecek yeni gelişmeler/değişimlere açık olun.

Başak: Yaşamınızla ilgili sizi çok etkileyecek ve sizden gizlenen bir bilgi/konu ortaya çıkacak. Bu doğum haritanıza bağlı olarak bir yetenek/düşman/hastalık olabileceği gibi bilgi de olabilir. Rüyalarınıza dikkat edin! Bu dönem mesaj içeren rüyalar göreceksiniz. Yurtdışı kaynaklı hesapta olmayan bir gelişme yaşayabilrisiniz.

Terazi : Sosyal çevreniz/ abi-ablanız yada networkünüz ile ilgili bilmediğiniz yeni bilgiler ortaya çıkabilir.

Akrep: Kariyer yada uğraşınız ile ilgili yeni fikirlere açık olun, işinizle ilgili, işyeri ile ilgili yada patronunuzla ilgili değişim ve yeni bilgiler olabilir. Olacakların kalitesi yaşadığınız dasha dönemi ve transitlere bağlı olumlu/olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Baba ile ilgili sizi yakınlaştıracak yeni bilgiler/haberler olabilir.

Yay: İnanç sisteminizi değiştirecek yeni bilgiler size ulaşacaktır. hayata bakış açınızı değiştirecek güçte bir etki olabilir. Yeni fikirleri göz ardı etmemelisiniz. Yurtdışı ile ilgili konular tetiklenebilir.

Oğlak: Sizden gizlenen bir para size gelebilir.Sigorta/ miras vs...

Kova: Eş ve ortaklıklarınız ile ilgili bilmediğiniz şeyler öğrenebilirsiniz. Açık olmalsıınız.

Balık: Sağlık ile ilgili yeni bilgiler gelecek. Bu devam eden bir tedavinin hatalı olduğu bilgisi de olabilir, bugüne kadar sağlıklı diye yediğiniz bir gıdanın size iyi gelmediği yönünde bir bilgi de olabilir. İş ortamında arkanızdan çevrilen işler ortaya çıkabilir.

Sevgiler

Kayhan
 

Tarih: 23 Ağustos 2016
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA