8 Mart Güneş Tutulması ve Dünya Değişim Günü :)


8 Mart Güneş Tutulması ve Dünya Değişim Günü :)

Merhaba arkadaşlar,

Ne güzel tesadüftür ki bu sene dünya kadınlar günü böyle bir şifa enerjisi ile kutsanıyor.

Dünyada gerginlik enerjisinin arttığı bu günlerde Mart ayında bu yılın ilk Güneş tutulması gerçekleşecek.
Ketu ile beraber olacak bu tutulma Kova burcunda Venüs, Merkür, Ketu ve Ay ile Güneş'in birleşimleri ile P.Bhadra takım yıldızı içinde gerçekleşecek.
Aynı zamanda yeni ay ile yeni bir döngü başlayacak ve geri giden Jüpiter görünümü alacak...

Peki bu yerleşimler ne anlama geliyor?

Ketu kayıpları,değişimi ve en önemlisi spiritüelliği temsil eder, Ay,Güneş ve Ketu'nun bu birleşimleri ve geri giden Jüpiter enerjisi spiritüellik açısında çok hassas ve değerli bir dönem olacağını gösteriyor.

Özellikle Jüpiter açısı hayatlarımızda çok radikal değişimler olacağını gösteriyor. Kayıplar olacak ama bunlar bizler/dünya için daha iyisini getirmek için olacak...

Tutulma P.Bhadra takım yıldızı içinde olacak. Tehlikeyi sembolize eder, ateşi, kandırmayı ve ikiyüzlülüğü temsil eder. Bu dönem başta hükümetlerin söyledi yalanlar yada gizlediği konular deşifre olacak, Jüpiter'in bu etkisi kısa süreli sorunlar yaratsada tutulmanın Kova burcunda olması insanlık için şifa olacağını gösteriyor. Bu etkiler bir sonraki Güneş tutulmasına kadar devam edecek (01.09)

Doğum tarihleri 6-10 Mart arası olanların hayatlarının hemen hemen tamamında çok radikal değişimler olacak.

Tutulmalar uzakmış gibi görünen bir çok konuyu hayatımıza daha kısa sürede sokar, kendimizi birden olmazmış gibi görünen olayların içinde bulmamıza neden olur (iyi yada kötü). Zamanın akışında bir bükülme olur.

Tutulma sonrasında başlayacak değişim şeker bayramına kadar bir şekilde hayatlarımızla önemli değişmler yaratacak. Bu dönem riske girmemeye çalışın. Devam eden projelerinize odaklanın. Düşük frekanslı insanların sizi düşürmesine izin vermeyin.

Ruhsal frekansınızı yüksek tutun ki, bu şifalanmadan faydalanın...

Sevgiler...

Kayhan Ergezen

Tarih: 1 Mart 2016
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA