Ağustos ve Eylül.... Gece ve Gündüz...


Mars gerilemesinin etkileri artarken Venüs ise düşüş burcundaki Başak burcundan transit geçmeye başladı. Venüs temsil ettiği konularda cimrileşerek keyif ve bolluk anlamında hayatı bir tık daha zorlaştıracak ve bıkkınlık noktasına getirecek bizi... Ağustos ayının bitmesi gerçekten oldukça uzayacak ve bitişine oldukça sevineceğiz...

Bir ayı aşkın bir süredir devam eden Mars retrosu en can acıtıcı etkileri ile hayatlarımızda beklenen etkileri yapıyor. Çıplak gözle izleyebildiğimiz Mars'ın geri gidişine 2 hafta daha Merkür retrosu ve ay boyunca Satürn retrosu eşlik ediyor. Ağustos ayı hayatlarımızı yeniden analiz etmemizi sağlayacak.

Merkezimizden ve hayat amacımızdan ne kadar uzaksak, sarsıcı etkiler o kadar güçlü olacak. Bu, sistemin bizimle iletişim şeklidir. Eğer merkezinizde ve hayat amacınıza uygun yoldaysanız kendinizde derinleşerek kendinizde yeni değerler bulabilir yada karmanızı temizleyerek Eylül sonrasında çok daha yüksek frekans ile yola devam edebilirsiniz.

11 Ağustos Güneş tutulması ile bu ortaya çıkışlar daha da hızlanacak ve çok ani olacak. Bu süreçte hayat bizi kendimizi analiz edip sorgulamamız için bu etkiyi yaratıyor. Dışarıdan aldığımız etkiler/tepkiler bizim yansımamız olacak. İyi gözlemleyin ve suçlu aramayın...

En gizli, en ürkek yada en yetenekli tarafın ortaya çıkması için iyi bir fırsat... yeter ki enerjiyi ve odağı içe çevirin.

Ağustos ayı içinde zihnimiz hiç olmadığı kadar zorlanacak. Özellikle bayrama kadar ki süreçte fazlaca tahrik edileceğiz... Bu nedenle karşınıza çıkan olayları zihniniz ile çözmeye çalışmayın. Başınıza gelen olaylar, daha geniş bir algı ve idrak ile kalpten yaklaşmanız gereken deneyimler olacak.

10 Ağustos'tan itibaren bu zorlayıcı etkilere Vedic Astrolojideki önemli ve zor bir yoga olan Kala Sarpa Yoga da eklenerek ayın geri kalanında çok güçlü ve ani değişimleri getirecek. Ayın başına göre sonunda hayatlarımızda ve gündemlerimizde ciddi değişimler olacak.

Ağustos ayında kendimizi güvende hissetmekte zorlanacağız. Bu etkiler kişisel haritalara göre farklı konular olsa da bu huzursuzluğu maalesef yaşayacağız.

27 Ağustos ile beraber bu zor süreç sona eriyor. Dış dünyada savaşarak geçirilmemesi gereken bu süreçte iç gözlem ve ruhsal çalışmalar bize eşsiz fırsatlar sunacak... Ama bu ortaya çıkan konuları göz ardı eder ve iç gözlem yapmayarak hatayı karşı tarafta arasak önemli bir fırsatı kaçırmış olacağız.

Peki sonrası....

Bu zor sürecin arkasından çok güzel ve şifalandırıcı bir döneme gireceğiz... Eylül ayı herkes için büyük fırsatların geleceği bir dönemin başlangıcı...

Eylül ayında detayları konuşuruz...

Sevgiler...

Kayhan Ergezen

 

 

 

Tarih: 5 Ağustos 2018
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA