Astroloji Ne İşimize Yarayacak?


Astroloji Ne İşimize Yarayacak?

Yüz yıllardır hatta binlerce yıldır var astroloji özellikle son 30 senede popüleritesi hızla artmakta. 10 yıl önce gazetelerde 3-4 satırlık yorumlar yazılırken, şimdi üniversitelerde kampüs kuruluyor.
Peki astroloji sadece bu gün, bu ay yada yıl nasıl geçecek öngörüsümüdür?

...

Eğer öyle olsaydı...insanları sadece 12'ye ayırarak yapılan gazete yorumları yada köşe yazıları insanları bugünkünden daha fazla etkilerdi. Saygınlığı daha fazla olurdu.

Hep savunduğum şey, genellemelerin insanları yanlış yönlendirdiği ve astrolojinin güvenirliliğini sarstığıdır. Aslında astroloji bizim bugün düşündüğümüzden çok daha fazlasıdır.

Astroloji ile haritalarımızda tespit ettiğimiz zorluklar vardır. Hayatta zorlanacağımız konular yada şanslı/başarılı olacağımız konular.

Vedic astrolojinin en değerli yönüdür, "İyileştirici" unsurlar yani "Remedy'ler"

Zararlı bir gezegenin zararlı etkisini azaltan, hatta tam olarak uygulandığında ortadan kaldıran bir çalışmadır.

Bunun içinde kilo alma sorunuda vardır, ilişki yürütememe sorunuda yada bir göz problemi yada uyku apnesi de olabilir. Sizi mutsuz eden konu mutlaka haritanızda bir gezegenin zarar görmesi ile oluşur, işte bu gezegeni güçlendirdiğimizde bu sorunun etkisi azalacak hatta sabırla devam edersek kalmayacaktır.

Bu çalışmalar arasında, beslenme şekli, değerli taşlar, mantra ile çalışma, davranış şekilleri, haftanın günlerine göre giyim şekilleri ve yagyalar bulunmaktadır.

Tüm bu uygulamalar evrensel sistem içinden gelmektedir, bizi doğal sisteme uyumlandırarak zayıf gezegeni güçlendirir, bunun neticesinde etkilediği ev konuları ile ilgili kaliteyi yükseltir.

İşte bu yüzden astroloji ile ilgilenmek sadece genel yorumların okunması ile sınırlı kalmamalı. En değerli olan kendinizi tanımak ve bu değişimleri kendi başınıza yapabilmek için bu eşsiz kadim bilgiyi öğrenmektir.

Sevgiler...

Kayhan Ergezen

Tarih: 5 Kasım 2015
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA