Haziran 2016 Değişim Devam Ediyor...


Haziran 2016 Değişim Devam Ediyor...

Merhaba arkadaşlar,

17 Nisanda Akrep burcunda başlayan Mars gerilemesi 18 Haziranda Terazi burcuna geçerek bizlerde yeni farkındalıklar yaratacak.

...

Nedir bu farkındalıklar derseniz...

Akrep burcunda bizlerde saklı olan konular ortaya çıktı (bunlar haritalarımızdaki yerleşimlerine paralel olarak gizli yetenek olarak yada hastalık olarak çıkmış olabilir). Eğer bu dönem biraz içe dönme, mevcut projelerde yoğunlaşma imkanınız olduysa
sonuçları uzun vadede size faydalı olacak.

Peki Terazi burcunda etki nasıl olacak?

Mars için Terazi burcu iyi bir yerleşim değildir. Enerjilerimiz birgün çok yüksek bir gün çok düşük olacak hatta güniçinde bile tutarsızlıklar artacak. Cinsel enerji yükselecek ancak aşk konusunda yada uzun süreli ilişkilerde verim ve konsantrasyonun düşeceği bir dönem olacak. Bu dönemde, her ne kadar karşımıza hem ilişki hem poje bazında yeni fırsatlar çıkacak olasada, uzun soluklu girişimler için yeterli enerjimiz olmayacak. Özellikle ikili ilişkiler bu süreçte daha fazla sınanacak, ilişkilerimiz ile ilgili yaşamlarımızı değiştirebilecek güçte bilgiler öğrenebiliriz.

13 Haziran ve takip eden günlerde ülkemizde yada dünyada gidişatı değiştirebilecek nitelikte gelişmeler olabilir, bu gelişmeler özellikle politik taraftan ortaya çıkacak gelişmeler olup ortadoğu ile ilgili radikal gelişmelere şahit olabiliriz. 13 Temmuzda ise Mars'ın tekrar Akrep burcuna geçmesi ile bu bilgiler ve olaylar ile ilgili gelişmeler daha da yoğunlaşabilecektir.

13 Hazirandaki etki ile petrol fiyatlarında yükseliş gözlemlenebilir. Bu süreçte petrol şirketleri yada üretici ülkeler ile bankacılık sektörü ile ilgili gizlenen gerçekler ortaya çıkarak dalgalanmalara neden olacak. Bu dalgalanmalar bizleri etkileyecek büyüklükte olabilir.

Satürn retrosunun etkisi ile zorda olsa mevcut dünya düzeninin (mevcut liderlerin yönetim şekilleri) değişmesi için adımlar atılacak.

20 Haziran Yay burcunda dolunay ve Moola takımyıldızının yıkıcı etkisi altında ani gelişmelere dikkat edilmeli ama kişisel haritalar için büyük fırsatlar sunabilir. Özellikle haritasında Aslan burcunda 20 derece civarında gezegeni olanlar için yaşamlarını değiştirebilecek majör gelişimler yaşanacak. Rahu ile Jüpiter'in tam birleşmesi ne olacaksa bunu abartarak realize edecek.

20-23 Temmuz arası yolculuklara dikkat, beklenmedik aksilikler yaşanabilir.

Bu yaz gezegenlerin genelde sabit burçlarda yerleşmesi gizli toprak altında kalmış konuların ortaya çıkacağı bir yaz olacak ve bu gelişimler bizim yaşam yolculuğumuzu etkileyecek.

23 Ağustos tarihi bu etkiyi yaşamlarımızda görebileceğimiz majör bir gün olabilir.

Sevgiler...

Kayhan

Tarih: 20 Temmuz 2016
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA