HAZİRAN 2019 Seçimler Ve Karmik döngü


 

 

HAZİRAN 2019 Seçimler Ve Karmik döngü

 

Merhaba arkadaşlar,

 

Sevdikleriniz ile güzel, huzurlu ve keyifli bir bayram geçirmenizi dilerim…

 

Haziran ayı Rahu, Mars ve Merkür’ün ikizler burcunda birleşmesi ile şekilleniyor, enerjimiz yükselecek ve yeni deneyimlere gitmemiz için bize güç verecek. Daha cesur ve girişken olacağız ama transit geçen evler burada önemli olacak, bazı yükselenler özellikle dikkat etmeli çünkü bu girişimler kayıplar ve sorunlar getirecek. Bu hareket bizi zihinsel olarak fazlasıyla yorabilir.

 

Daha dingin olup sakin düşünmek için zaman ayırın. Rahu Mars beraber patlamaya hazır ama kontrolsüz enerjiyi temsil eder. Tüm Mars konularında kontrolsüz bir artış yaşayacağız.

 

Mars-Rahu-Merkür, Satürn-Ketu ile karşı karşıya. Merkür iletişim, seyahat ve ticareti temsil eder. 1 Hazirandan itibaren uçaklar daha fazla rötar yapabilir, teknik sistem ve internet sorunları yaşayabiliriz ve en önemlisi Ticari akış zayıflayacak ve sekteye uğrayacak. Bu hem ABD-Çin arasında pekişirken yurtiçinde de etkisi görülecek. Bu gelişmeler Mars etkisi ile tartışma ve hatta çatışmalara neden olacak. Bayramda seyehat edecek olanlar bu gecikme ve aksaklıklara hazır olmalılar.

 

15 Haziran ile beraber  Güneş’in de bu tutulma aksına girmesi ile en gergin dönem başlıyor ve maalesef seçim bu zor gezegen dizilimine denk geliyor. Bu süreç tüm dünyada, ülkemizde ve bizlerin hayatında etkileri Mart 2020’ye kadar devam edecek tetiklenmeler yaratacak ve bu tetiklenmenin zorlukları yıl sonunda daha net ortaya çıkacak. Bu tetiklenmenin en güçlü zamanı ise 2 Temmuz Güneş tutulması ile yaşanacak. Çok önemli bir tetiklenme çünkü Mars bu tutulmaya katılıyor ve Mars konularında ani ve hoş olmayan gelişmeler yaşanabilir. Hem dünya genelinde hem kişisel haritalarımızda. (Aşırı sıcaklar, terör olayları ve depremler gündemde olacak)

 

Haziran ayında güzel etkiler de var J Venüs Boğa burcuna geçerek para akışını ve geçici bir keyif dönemini gösteriyor. Hem ekonomik şartlar hem kişisel keyif algımız kısa sürede olsa iyileşecek. Harcamalarda ve masraflarda da artış yaşanacak tabii bu süreçte.

 

Aşağıda, sadece Haziran ayına ait ve Vedic Ay burcunuza göre etkileri genel olarak yorumladım. Bunlar çok genel etkiler olup yaşadığınız Dasha dönemi, karmik deneyimleriniz ve ruhsal frekansına göre size etkileri çok farklı olabilir. Daha detaylı analizler ve ay burcunuzu öğrenmek için bana mail atabilirsiniz.

 

Sevgiler

 

Kayhan Ergezen

karma@karmikastroloji.com

 

 

KOÇ BURCU

 

FiNANS

Para ve zenginlik temsilcisi Venüs, 4 Haziran'da kendi evine geçecek. Koç yükselenler için maddi konularda  yeni fırsatlar getirecek ama tahsilatlar gecikebilir yada yeterince ciddi yaklaşılmaması durumunda fırsat kaçabilir. Ana gezegenler desteklemediği için spekülatif alanlara yatırım yapmayın. Bu süreçte uzun vadede yararınıza olan ve kontrol altında tutabileceğiniz iş alanınıza yatırım daha faydalı olacak.

KARiYER

Bu, kariyerinizin için iyi bir dönem. Zorluklar ortaya çıkacak, ancak karşılığı ödül olarak gelecek. Faaliyetlerinizle çok hevesli olacaksınız. Daha iyi bir gelecek için bir temel oluşturacak ve işinizi genişleteceksiniz. Maaşlı çalışanlar değerli çalışmaları için ödüllendirilecektir. Ayrıca maaş dışında ek faydalar da sağlayabilirler. .

 

AŞK İLiŞKiLERi

Aşk ilişkilerinde farklılıklar ve anlaşmazlıklar ortaya çıkacaktır. İlişkiye zaman ayırmak ve sorunları barışçıl bir şekilde çözmek için partnerinize odaklanın ve ona zaman ayırın. Yeni bir ilişki kurmak için en ideal zaman değil.

 

 

 

 

BOĞA BURCU

 

FİNANS ve KARİYER

 

Merkür, Mars ve Rahu’nun ikizler burcunda yerleşmesi ile gelir hızlanacak, ancak harcamalarda da bir artışa neden olacak. Eğer sabit gelirli bir işiniz varsa bu etkiden sınırlı yararlanabilirsiniz ama sosyal hayat ve para talebinize bağlı avantajlar karşınıza çıkabilir. Şans gezegeni Jüpiter’in yeri yerleşimi ortaklıklı işlerde sizi destekleyecek. İş zekanız en üst noktada olacak. İyi bağlantılar kuracak ve işinizde adınızı duyurabileceğiniz fırsatlara çekileceksiniz.

 

AŞK İLiŞKiLERi

Aşk ilişkileri 2019 içinde ve özellikle Ekim ayına kadar size şans veriyor. İlişkilerinizi bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler başarılı olacaklar. İlişkide sorun yaşayanlar için bu şifalanma zamanı 2019 Kasım sonrası işler zorlaşacak. 8. Evdeki Satürn'ün varlığı nedeniyle bir sorunlara açık bir dönem, ancak iyi iletişim kurarak bu süreç atlatılabilir.

 

 

 

İKİZLER BURCU

FiNANS

Finansal durumunuzdan memnun olacağınız bir dönem. Buna paralel çocuklarınız için yapacağınız harcamalar artacak. Bu süreçte ihtiyaç dışında harcama eğilimi artacak.

 

KARiYER

Başarılı olacaksınız ancak hedeflerinize ulaşmak için odaklanmanız ve çok çalışmanız gerekiyor. Patron ve/veya yönetici desteğini alacaksınız, terfi bekleyenler için güçlü bir etki var. Ama genel olarak 
iş hayatı için iyi sonuçlar alınacak.  Çabalarınız hem yöneticileriniz hemde müşterileriniz tarafından takdir edilecektir. Sadece bu süreçte işyerinde herhangi bir tartışmaya çekilmeyin ki bu risk tüm verimi ortadan kaldıracak güçte.

 

AŞK İLiŞKiLERi

İlişki için zor bir süreç, münakaşalara çekilebilirsiniz ancak bunun sonucu sizi üzecektir, kaçınmak daha akıllıca olacak bu süreçte. Duygularınızı yumuşak bir şekilde dile getirerek sorunları çözmeye çalışın. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin. 

 

YENGEÇ BURcu

FiNANS

Bu ay para açısından şanslısınız. Hem iş bağlantılı hem genel akış olarak para konsunda şans yanınızda olacak.  Ayın ortasında harcama eğiliminiz biraz artacak. İhtiyaçlarınızı doğru belirlemek masrafları azaltabilir yoksa gezegensel etki masrafları arttırıcı özellikte olacak. Spekülatif ve riskli yatırımlar riskli olur.

 

KARiYER

Mars ile Rahu birleşimi iş hayatında zorluklar çıkartabilir. Yeni bir girişim ve başlangıç için uygun süreç değil. Çabanıza bağlı özellikle yaşlılardan takdir alabilirsiniz. İş anlamında gelecek yeni teklifler olacak, bu konuyu ayrıntılı olacak değerlendirmelisiniz. Güçlü bir dasha altındaysanız iyi fırsatlar çıkacaktır. Aksi halde riske girmeyin.

 

AŞK İLiŞKiLERi

İletişime çok dikkat etmelisiniz, aksi takdirde ilişkinizi bozabilirsiniz. Eğer iletişimde olumlu ve  sakin kalabilirseniz ilişkiniz çok desteklenecek. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir dönem değil, Ağustos ayına kadar beklemede kalmak daha sağlıklı olacak.  Eş yada aile beraber seyehat olumlu sonuçlar verecek. Çocuklarınız sizi gururlandırır. Çocuk planlamak içinde uygun bir ay. Ebeveynlerinizden yardım ve destek alacak, aile içinde huzurlu bir atmosfer sağlayacaksınız.

 

 

ASLAN BURCU

 

 

FiNANS

Para açısından Venüs’ün Boğada olması Aslan yükselenleri de olumlu etkileyecek. Ev ve g.menkul ile ilgili konularda size keyif veren girişimler yaşayabilirsiniz. Tasarruflarınız artacak. Uzun vadeli yatırımın tam zamanı. 

 

KARiYER

Disiplinli çalışmanız ve kararlılığınız size çok fayda sağlayacak, bu nedenle çıkan fırsatlardan kaçmayın. İyi sonuçlar alacaksınız ve meslektaşlarınız da destekleyici olacak. İşsiz olanların iş bulmaları için destekleyici bir dönem. 

AŞK İLiŞKiLERi

Yeni ilişkilere girmek ve partnerinize duygularınızı  ifade etmek için  uygun dönem. İlginiz ve yakınlığınız karşıdan olumlu tepki alacak. İlişkinizi yavaşça geliştirin ve partnerinizin sizinle ilgili güven duymasını sağlayın.

 

 

 

BAŞAK BURCU

FiNANS

Para akışı aniden kesilebilir ve beklenmedik kayıplar yaşanabilir. Riskli her türlü yatırımdan ve girişimden uzak durmak gerekiyor. Ay ortasından sonra durum iyileşecektir. Haziran ayından masraflarınız da artacak, dava ve miras konularında  da bu süreç istediğiniz sonuçları doğurmaz. Önemli bir belgeyi imzalarken dikkatli olun. Ayrıca haciz konusunda dikkatli olmanız gerekir.

 

KARiYER

İşyerinde tartışmalar ve gerilimler var. Dostça davranmaya çalışın. Durumun üstesinden gelmek için yaşlılar ve meslektaşlardan yardım alın. Kariyer konusu da uzun zamandır biriken sorunların tetiklenmesine neden olabilir. İşyerinde kayıpları önlemek için etik ve kurallara bağlı kalın. İmzalamadan önce tüm belgeleri dikkatlice okuyun.

 

AŞK İLiŞKiLERi

Aşk hayatı da verimsiz, tartışma kaçınılmaz gibi. Bunları ilişkiye şifalandırmak için yapın. Eşinize saygılı olun ve farklılıklar ortaya çıkarsa durumun üstesinden gelmek için biraz zaman ayırıp ilgi gösterin. Ay sonu durum sakinleşecek ve ilişkiniz ilerleyecektir.

 

 

TERAZİ BURCU

 

FiNANS

Maddi konularda dengeyi sağlamanın zor olduğu bir süreç içindesiniz, bir yandan gelir artışı yaşarken diğer tarafta harcamalarınız da artacaktır. Ay başında zorluklarla karşılaşabilirsiniz, ancak ay ilerledikçe, parasal durumunuz iyileşecektir. 
Lükslere fazla harcama eğilimine kapılmayın.

 

KARiYER

İş hayatında da benzer bir durum oyaşanacak. Ay içinde hem gündüzü hem geceyi yaşayabilirsiniz. Dyaşayacaklarınız sizin farkındalığınıza paralel gelişecek. Ticaret ile uğraşanlar için yeni fırsatlar yakalama şansı var. Yaratıcı tarafınıza odaklanın ve iş arkadaşlarınızla gereksiz bir tartışmadan uzak durun. Daha sonraki bir tarihte iyi getiri sağlayacak yeni iş girişimleri başlatılabilir.

 

AŞK İLiŞKiLERi

Aşk ilişkinizde iyi vakit geçireceksiniz. Varsa, sorunlar çözülecek ancak bazı iniş ve çıkışlar olabilir. Yerleşmesi için biraz zaman ve yer verin. 
Bekar olanlar bir eş bulacaktır. Beklentilerini düşük tutarken dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar. Önce ilişki çiçeklensin.

 

 

 

AKREP BURCU

FiNANS

Para konusunda odaklanır ve iyi analiz ederseniz çok iyi fırsatlar sunacak bu ay size. Özellikle riskli işlerde ekstra kazançlar yakalanabilir. Her türlü yatırım öncesi iyi analiz etmek gerekiyor, acele karar vermeyin. Tüm belgeler imzalanmadan önce iyice kontrol edilmelidir. Bu, kazançların zarara dönüşmesini önleyecektir. 
Uzun vadeli yatırım için uygun değildir.

 

KARiYER

Kariyer yolunda görünüyor. İş yerinde takdir göreceksiniz. Araştırma tabanlı çalışanlar, özellikle 15 Haziran'dan sonra iyi sonuçlar elde edecek. Devlet ile ilgili bekleyen işler varsa sonuçlanabilir. Sonucu dasha yöneticiniz belirleyecek. İş amacıyla seyahat edebilirsiniz. 

 

AŞK İLiŞKiLERi

İşinizle meşgul olma ihtimaliniz olduğundan, aşk hayatınız geri planda kalacak. Bu durumu partnerinize açıklamaya çalışın, böylece ilişkinizde iletişim sorunu olmaz.  
İlişkinizi yavaş ve emin bir şekilde bir sonraki seviyeye taşımalısınız.

 

 

 

 

 

YAY BURCU

FiNANS

İşinizde veya iş dışında olsun, geliriniz beklentilerin ötesinde hızla artacaktır. Yatırımlarınızı, seçenekleri dikkatlice değerlendirdikten ve uzman tavsiyesi aldıktan sonra yapın yada çok iyi irdeleyin. Ayrıca evinizi dekore etmek için para harcayacaksınız. 

 

KARiYER

Bir terfi yada daha iyi ücretli  iş bulabilirsiniz.  Yaşlıların takdirini kazanacaksınız. Egonuzun sizi yönetmesine izin vermeyin, yoksa itibarınızı zedeleyebilir. Engeller olabilir ama hedeflerinize sadık kalın. Kaynaklarınızı iyi kullanacaksınız.  
Ana işinizin genişlemesi için para harcayacayabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek için pozisyonunuzu pekiştireceksiniz.

 

AŞK İLiŞKiLERi

Aşk ilişkinizin iniş ve çıkışları olabilir. Aşk hayatın bu ay çok rahatsız görünüyor. Sert konuşmamaya çalışın ve eşinize biraz zaman ayırın.  Hayatınızdaki önemli olanları sıralayın bu ay. İçsel olarak kendinizle yüzleşme zamanı bunu partnere yansıtarak geçirmeyin. Bu sadece ilişkiyi zedeler. Yay burcu için zor bir süreç. 
 

 

 

OĞLAK BURcu

 

 

FiNANS

Para konusunda bu ay denge sağlamakta zorlanabilirsiniz, gelirinizde de artış olmasına rağmen harcama eğilimi de yüksek olacak. Nakit akışınıza paralel sıkışıklık olabilir ve kredi ihtiyacı gündeme gelebilir ama kaynağa ulaşma konusunda sıkıntı olmayacak. Yabancı bir bağlantınız olabilir ve oradan bir gelir kaynağı olabilir. 

 

KARiYER

Yaratıcı fikirleriniz ve düşüncenizi hayata geçirme noktasında uygun bir dönem olacak. Kendi alanınızda rakipsiz olacaksınız. Yeni ve iyi iş teklifleri alabilir verimli projelerde bulunabilirsiniz. Yolunuza çıkacak engelleri etkin bir şekilde ele alma yeteneğine sahipsiniz. Odaklanın ve daha iyi bir gelecek için çalışın.

 

AŞK İLiŞKiLERi

İlişkinizde harika zaman geçireceksiniz. Eşinizle seyahate çıkabilir ve romantik bir zaman geçirebilirsiniz. Birbirinizin duygularını anlamalısınız ve ilişkinizde ilerlemenin tam zamanı olduğu için onları ifade etmelisiniz. 
Bekar olanlar bir partner bulabilir ve kalıcı bir ilişkiye başlayabilir.

 

AiLE

Ailenizin desteğine ihtiyacı var. Çocuklarınıza ve ebeveynlerinize uygun destek vermelisiniz. İnişler ve çıkışlar olabilir, ancak durumu iyi idare edebileceksiniz. Dikkat edilmesi gereken bir şey, ilişkilere kalıcı olarak zarar verecek sert kelimeler kullanmamaktır. Yaşam partneriniz, aile durumunuzu ele almanızda size destek olacaktır. Üyeler arasında samimiyet getirmeye özen gösterin.

 

 

 

KOVA BURCU

 

FiNANS

Hedeflerinizi ve başarılarınızı değerlendirmek ve onlara yönelik çalışmak için mükemmel analitik yetenekleriniz var. Hedeflerinizi yerine getirmek için zaman sizin lehinizedir. İşle ilgili alanlarda harika sonuçlar alacaksınız. Daha sonraki bir tarihte iyi getiri sağlayacak paraya yatırım yapacaksınız. 
Ayrıca birçok masrafınız da olacak. Çocukların eğitimi, dekorasyon için ve ev için ek öğeler için para harcayabilirsiniz. Gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak için finansmanınızı dengelemelisiniz.

 

KARiYER

Jupiter’in çalışma alanınıza destek veriyor. Size sadece statü değil, aynı zamanda finansal fayda da sağlayacaktır. Arsalar ve mülkler açısından şans yanınızda olacak. Bu alanlardaki yatırımlar önemli miktarda getiri sağlatacak. İtibarınız yükselecek. Anlaşmalarda dikkatli olmalısınız ve imzalamadan önce tüm önemli belgeleri okumaya özen göstermelisiniz.

 

 

AŞK İLiŞKiLERi

Çekici kişiliğiniz insanları size çekecektir. İletişim iyi olacak. Sevgi meselelerinde, en önemli olan şey duygularınızın ifadesidir. Eşinizle güven inşa etmek ve onların güvenini kazanmak için çaba göstermelisiniz. Bunun için doğru zaman. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin ve bunu yaparken de kendinizi tamamen bırakın.

 

 

BALIK BURcu

 

FiNANS

Gezegen transitleri, şansın önemli olduğu iş, mülk alım satımı ve hisse senedi piyasasından iyi gelir akışı potansiyelini gösteriyor. Gelecek için plan ve yatırım fırsatını değerlendirebilirsiniz. Lüks harcama eğilimi de olaca,  gereksiz masraflardan kaçınmaya çalışın.

 

KARiYER

İş yerinde zorluklarla karşılaşabilirsiniz ancak işleriniz verimli bir şekilde tamamlanacaktır. Fikir farklılıklarından kaçının ve meslektaşlarınızla iyi geçinin. İş yükünüz bir süredir sizi bunaltıyor, biraz daha sabırlı olursanız beklediğiniz karşılık artık yaklaşıyor.

 

AŞK İLiŞKiLERi

Mevcut ilişkinizde bir sorun varsa geçmişten gelen konuları çözmek için iyi bir süreç. Yalnızsanız yeni bir başlangıca doğru ilerleyeceksiniz. Yaşam partneriniz ve çocuklarınızla kaliteli zaman geçireceksiniz.  Sevdiklerinize karşı şefkatli olun ve onları önemseyin. Ailenizdeki yaşlılara, özellikle annenize iyi bakın. Genel olarak, aile durumu iyi ve yönetilebilir olacaktır.

 

Tarih: 3 Haziran 2019
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA