Jüpiter Akrep Burcunda… Gizli bilgi açığa çıkıyor…


11 Ekim 2018....

 

Merhaba arkadaşlar, 

Özellikle spritüelalanda çalışanlarla ilgili çok güzel bir dönem başlıyor. Büyük öğretmen ve şansı temsil eden Jüpiter, gizli bilgi, ani gelişmeleri okült konuları temsil eden Akrep burcu transitine 11 Ekimde başlayacak.

Jüpiter, asında gizemli olması nedeni ile biraz korkutucu ve gizemli olan Akrep burcunda daha derinlere gidip aydınlatmak için çalışacak. Bir çok insan ruhsal araştırmalara ve kendini tanıma yolculuğunuza başlayacak. Daha önce başlayanlar ise derinleşme şansı yakalayacaklar. Korkular ile yüzleşilecek ama bu Jüpiter etkisi ile olduğu için bu yüzleşme bizi daha da güçlendirecek.

Bu süreç 2019 Kasım ayına kadar devam edecek olup, bizlere ani sürprizler yapacak. Bu sürprizler herkesin haritasında farklı evlerde yaşanacak ve bu ev konularında gerçekleşecek.

Hem okült gizli bilgi hem de dünyevi gizli bilgi daha fazla yayılacak. Bizlerinde transit geçen ev konularında sakladığımız bilgiler varsa bunlar ortaya çıkabilir. Bu süreçte ani ve beklenmedik gelişmeler hayatlarımızda bizi değiştirip dönüştürecek nitelikte olacak.  

Özellikle ilk 4 ay insanlar danışacakları birilerine ihtiyaç duyacaklar ve alacakları doğru destek onlara bu verimli süreçte doğru yöne eğilmelerini sağlayacak.

Akrep ani dönüşümleri temsil ettiği için ekonomi dâhil tüm alanlarda ani iniş çıkışlar yaşanacak. Bu enerjiyi özellikle yılsonuna kadar karşımızdakini tanımakta zorluk çekmemize neden olur. Bu nedenle yeni tanışmalar daha riski ama uzun zamandır tanıdığımız insanları bile sorgulayabiliriz.

Türkiye'nin haritasında etkiler maalesef yine zor. İkizler burcu etkileri güçlü bir şekilde yaşanacak. Özellikle sağlık konusunda sorunlar daha da artabilir. Engeller ve borç sorunlarında artış beklenebilir. 2019 Mart ayı birlikte Venüs-Ketu dasha ile birlikte daha fazla dikkatli olmamız gereken bir döneme gireceğiz.

Özellikle Koç, Yengeç ve Balık Ay yükselenler çok değerli ve gizli olan bilgiye ulaşabilecek. Aslan, Terazi ve Kova ise bu etkiyi maddi değerlerde yakalayacak.

Aşağıda Ay Yükselen ve Yükselen burçlarınıza göre okuyabileceğiniz genel etkileri içeren yorumları bulabilirsiniz.

Bu etkiler genel etkiler olup, haritanızdaki dasha dönemi ve gezegen yerleşimleri bu şansların ya da etkilerin detaylarını/şiddetini belirleyecektir.

Bu şanslı dönemde hayatınızın hangi alanına daha fazla eğilmeniz gerektiğini öğrenmek ve bir yıllık daha detaylı bir analiz almak için bana mail atabilirsiniz.

Karma@karmikastroloji.com

Sevgiler...

Koç: Spritüel bilgiye ilgi gelişecek. Uğraşınız ne ise onda derinleşmek isteyeceğiniz ve fırsatların çıkacağı bir dönem. Ruhsal uygulamalara başlamak için harika bir dönem. Bilinçaltı kalıplarının çözülmesi için çok uygun bir dönem. Eş geliri ve ani kazançlar eğer dasha dönemi destekliyorsa mutluluk getirebilir. Boşanma süreci bile lehinize dönebilir.

Boğa: İlişkiler açısından şanslı bir dönem.  Ani ortaya çıkan bir ilişki mutluluk yaratacak. Tüm ortaklıklar için şanslı fırsatların çıkacağı bir süreci iyi değerlendirmek lazım.

İkizler: Engeller, hastalıklar gündeme gelecek. İş hayatında yoğun çalışmanın başarı getirebileceği bir dönem. Tamamen işe odaklanma ve günlük rutini yeniden oluşturmaya ihtiyaç duyulacak bir dönem. Şifa ile ilgilenenler ya da ilgilenmek isteyenler için çok uygun bir dönem olacak. Ayurveda’ya başlamak ya da uygulamak için çok uygun bir dönem. Check-up yaptırmak faydalı olabilir. Aslında tüm bu hastalık ve şikâyetler daha iyi sağlığa ulaşmanız için oldukça iyi bir fırsat olacak.

Yengeç: Jüpiter’in çok verimli çalışacağı ve sizi mutlu edecek sonuçlar vereceği bir dönem.  Planlarınız içinde olmasa bile  bir çocuk doğumu dasha da vaat ediyorsa beklenebilir. Yaratıcılığın üst düzeye çıkacağı bir dönem sizin bekliyor. Satürn transitinin desteği ile 1 yıl rüzgar arkanızdan esecek. Yelkenleri açarsanız çok yol kat edersiniz.

Aslan: Yeni bir ev almak, ev içinde yeni dekorasyon için çok uygun bir süreç. Yeni bir eğitime başlamak ve derinleşmek için harika fırsatlar veriyor. Yabancı ülkelere yapılacak yolculuklar keyifli ve verimli olacak. Doğduğunuz yerden uzakta yaşıyorsanız, doğum yerinize yapılacak yolculuk şanslı olacak. Aile ile geçirilecek güzel zamanları gösteriyor. Ailenize daha çok vakit ayırıp plan yaparsanız bu transitten fazlasıyla faydalanabilirsiniz.

Başak: Kendi çabanızın sonuçları belirleyeceği bir döneme giriyorsunuz. Son 1 yıldır daha kolay gelişen olaylarda daha fazla sorumluluk alacaksınız. İletişim içeren yeni bir projeye başlamak size büyük fırsatlar yaratacak (web sayfası yada blog bile olabailir). Kısa mesafi yolculuklar fazlalaşırken daha keyifli olacak. Hobilerinizde ilerleme hatta işe dönüştürme şansı yakalayabilirsiniz. İlişkilerde de ani başlangıçlar çıkartacaktır, derinleşme çabanız ödüllendirilecek.

Terazi: Para kazancının artacağı bir dönem.  Aile içinde evlilik yada yeni doğum olabilir. Kaynaklarımızda artış olacak ve para biriktirmek için uygun fırsatları verecek. Diğer yerleşimler, bu kazancın gideceği yeri gösterecek (harcama ya da biriktirme… harcama ise keyif için mi zorunluluk için mi?). Miras ve ilave iş yapma konusunda da destek arkanızda.

Akrep: Verimli bir dönem, iyimserlik verirken, evlilik için de olumlu bir transittir. Yeni başlangıçlar için şans arkanızda. Hayatınızdaki sorunlu ilişkiler düzelecek (çıkarak yada şifalanarak) Yaşamakta olduğunuz sade-sati etkisi artık iyice azalacak.

Yay: İzole olma isteği, harcamalarda artık ve kopuşlar. Yay yükselen yada Ay yükselenler için zor bir dönem. Hem Satürn transiti hem Jüpiter transiti yaşamdaki baskıyı arttıracak. Eski olan hiçbir fikre yada konuya tutunmayın. Fazla olan gereksiz olan her şeyi bırakma zamanı. Bıraktığınız ve sadeleştiğiniz ölçüde mutlu ve güçlü kalacağınız bir dönem. Jüpiter döngüsünün son 1 yılı. Bu süreçte iyice sadeleşin ki yeni dönüde yeni başlangıçlara yer açın. Spiritüel uygulamalar için harika bir dönem. Özellikle yurtdışında katılacağınız ashram ya da gruplar ruhsal anlamda çok büyük ilerleme sağlayacak.

Oğlak: 7,5 yıllık sade-sati sürecinin ilk yılı sizi zorlamış olabilir. Birçok konuda hayatınızda değişimler başladı. Uzun zamandır hayatınızda olan birçok konu sona eriyor. Şimdi bu sürecin daha rahat yaşanacağı bir bölümü. Bitmesi gereken ve sizin buna izin verdiğiniz konularda büyük finansal gelirler sizi bekliyor. Hak ettiğinizi hissettiğiniz ama bugüne kadar tıkalı olan para size gelecek. Odaklandığınız konuyu paraya çevirebilirsiniz. Network ağınızın genişleyeceği bir süreç.  

Kova: Kariyerde ilerleme ve sorumluluk alınacak. Yeni görevler ama üstesinden gelebileceğiniz ve karşılığında büyük bir ödülün geleceği süreç. Size destek olacak bir mentor için ve devlet ile yapılacak işlerde şans yanınızda olacak.

Balık:  Özellikle kariyer alanında ani ilerleme yaşanacak. Yüksek bilgiye ulaşmak kolay olacak. Bu nedenle yüksek eğitim ya da uzmanlık yaratılacak alanlarda harika gelişmeler olur. Bu süreçte koruma altına alınacaksınız. Seyahatler ve şans yanınızda. Baba ile ilişkilerde sorun varsa düzeltmek için uygun dönem. Astrolojiyi kullanarak avantaj sağlanacak bir dönem.

Tarih: 1 Ekim 2018
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA