Mars Gerilemesi... Nasıl davranmalı.... 1999 İlkbaharında neler yaşandı???


Mars Gerilemesi... Nasıl davranmalı.... 1999 İlkbaharında neler yaşandı???

Mars retrograde olduğunda, yeni başlangıçlar için uygun bir zaman değildir. Enerji seviyesini düşüreceği için  uzun vadeli işlerde bizi desteklemez. Yeterli enerjiyi vermez. Başlamak zorunda olduğumuz işler ise büyük ihtimalle zaten devam etmememiz gereken işler olacaktır. Keza yeni aşk yaratma potansiyelide yüksek olup uzun süreli kılmaz..Hatta bu kısa süreli ilişkiler daha sonra düşmanlığa dönebilir.

Bu süreçte yasal konularda, dava başlatılması halinde dava açılan kişi ciddi baskı altında kalır ve zorlanır ve büyük ihtimalle karşı taraf kaybeder.

Peki mars retrosu ile başa çıkmanın yolları nelerdir?

Karşınıza kendisini tekrarlayan olaylar çıkabilir. Bunlar gerçek olaylar olabileceği gibi zihinsel boyutta sizin yarattığınız konularda olabilir. Bu dönem bu tekrarlanan olaylarda kendinizi düzeltme şansı verir yaşam. Bu nedenle mağdur gibi yaklaşmayıp farkındalık ile gelen mesajı anlamaya çalışmalıyız.

Dikkat etmemiz gereken konular, özellikle öfke, cinsellik ve temel motivasyonlarımızdır. Bu süreçte dışa yönelttiğimiz öfke ya da çatışmalar uygun olmaz. Bu süreçte pasif-agresif teknikler, manipülasyon, ve güç oyunlarını kullananlar çok daha avantajlı olurlar.

Eğer hayatta genel olarak idaasız birisiyseniz bu dönem sizin için daha zor olacaktır.

 Eğer bu Mars gerilemesi döneminde öfkenizi kontrol etmeden içinizden geldiği gibi gösterirseniz, retro sonrası bu öfke size zarar verebilir ve bir şekilde pişman edebilir.

Şimdi 1999 Nisan ile Temmuz ayı arasındaki dönemi düşünün. O tarihlerde yine Mars Terazi burcunda geri gidiyordu. Yaşamınızda özellikle ilişkiler açısından ne yaşandı? Buna benzer olaylar tekrarlanabilir yada diğer konularda.

Görüşmek üzere…

Kayhan

Tarih: 11 Haziran 2016
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA