Mars


Mars her 2 yılda bir meşhur retrograde hareketini yapar, bu sene o yıllardan birisi... işin özünde gelip geçtiğinde bizleri oldukça yıpratır bu enerji, neden yıpratır peki?
Yıpratır çünkü Mars bu yaşamda bize enerji veren gezegendir, yaşam motivasyonumuz tutkular hep bu kızıl gezegenin hediyesidir bize. Mars'ın aşağıdaki tablo görüleceği üzere bu erüveni 80 gün sürecek ve Akrep ve Yay burçlarında gerçekleşecek.
İyi haber bir tanesi kendi yönettiği burç diğeri ise sevdiği Jüpiter yönetimindeki burç, yani en dibi göstermeyecek hatta bazılarımız için büyük fırsatlar yaratacak.

Yinede haritanızı çok detaylı bilmiyorsanız kendinizi olumsuza hazırlayın ki, hayal kırıklıkları olmasın hatta hafif atlatırsanız mutlu olun :)

Önemli girişim yapmamaya çalışın, Çünkü bu dönem başlanılan projelerde başarıya giden süreçte enerjinizi ayarlayamayabilrisiniz.

Peki hep mi kötü bu Mars? Tabii ki değil... retro gezegen, özelliklerini içimizdeki değerleri ortaya çıkartmak için kullandıracak bu nedenle strateji geliştirmek ve planlarınızın detaylarını oluşturmak için verimli olacak. Eski ve elinizin gitmediği projeleri gözden geçirin, göreceksiniz ki birden ilerleme kaydedeceksiniz ve en güzel dinlenmek için uygundur... kendinizi sarj edin :) ve Mars doğru hareketine başladığında yeni projelerinizle enerji dolu bir şekilde hayata katılın...

Ama hatırlatmada fayda olur diye düşünüyorum... Retro hareketi sırasında Mars bir çok kişide gizli kalmış/bastırılmış cinsel ve saldırgan tutumları ortaya çıkartacak, bu hem bireysel olaylarda karşımıza çıkabilir hemde içinde bulunduğumuz ve ülkemizi de yakından ilgilendiren çatışmaların büyümesi ve tansiyonun artması şeklinde de yaşanabilir.

Ayrıca spekülatif yatırım yapanlar içinde riske girerken 2 defa düşünmeleri gereken bir dönem.  

Peki Mars’ımızın yolculuk planı nedir?

20 Şubat Akrep burcuna geçiş yapıyor,

17 Nisan Yay burcunda Retro hareketi başlıyor

29 Haziran Akrepte tekrar düz ilerlemeye devam edecek

Ay yükselen İkizler, Başak ve Oğlak’lar Mars akrep burcuna geçtiğinde olumlu etkilenecekler...

Sevgiler

Kayhan Ergezen

Tarih: 16 Şubat 2016
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA