Şubat 2019 Vedic Yorumlar


Merhaba arkadaşlar,

 

Hepimizin hayatlarında çok önemli değişimler gerçekleştirecek olan karmanın temsilcileri Rahu ve Ketu transiti 09 Mart 2019'da gerçekleşiyor. Ancak Rahu ve Ketu'nun yaklaşmakta olan transit etkileri bu ay hissedilmeye başlanacak. Huzursuzluk, amaçsızlık ve akıl karışıklıkları sıkça yaşanabilir. 1.5 yıllık bir süreç tamamlanırken eksik kalan konular aniden tamamlanmak üzere karşımıza çıkabilir. Bu etkiler kişisel haritalarımızdaki Rahu ve Ketu’nun transit geçtiği ev konuları ile alakalı olacak. Merkür, Ocak ayının son bölümünden beri Güneş ve Ketu arasına sıkıştığı için karar almakta zorlanıyor olabiliriz, bu etki 8 Şubata kadar devam ediyor. Önemli kararlar almak için bu tarihi beklemek daha sağlıklı olacaktır. Bize keyif ve mutluluk veren Venüs ise, 24 Şubata kadar Yay burcunda olacak, bu süreçte ilişkiler içinde özgürlük ihtiyacımız artacak, kendimizi sıkışmış hissettiğimiz ilişkiler daha da çekilmez hale gelebilir ama karar vermek ve bırakmak için aceleci olmamak lazım. Bu ayın bizi en çok zorlayacak etkisini ise 6 Şubatta Balık burcundan Koç burcuna geçiş yapacak olan Mars verecek. Gandanta olarak bilinen bu geçiş bir süredir bastırdığımız öfkenin tekrar alevlenerek ortaya çıkmasına neden olacak. Özellikle Vedic Ay burçları Koç, Başak  ve  Akrep olanlar bu etkiden yoğun olarak etkilenecek. Tartışma ortamlarına çok kolay çekilecek ve öfkesini kontrol etmekte zorlanacaklar.

 

Bu ay Satürn ve Venüs kavuşumu uzun vadeli ilişkilere başlamak açısından bizi destekleyecek. Evlilik yada o yolda atılacak adımlar açısından olumlu etki verecek.

 

Aşağıda Vedic Ay burçlarınıza göre Şubat ayının genel etkilerini okuyabilirsiniz. Bu etkiler sadece ağırlıklı olarak hızlı gezegenlerin transitlerine göre düzenlenmiştir. Yaşadığınız Dasha “Gezegen Dönemi” etkilerini içeren detaylı gelecek öngörümü ve/veya diğer analizler için benimle sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiler…

Kayhan Ergezen

KOÇ:  Bu ay arkadaşlar aracılığıyla gelen keyif ve mutluluğu deneyimleyebilirsiniz. Ancak ağır gezegenlerin transitleri zor olduğundan canınızı sıkan olaylar da yaşanabilir. Bu anlamda zihinsel kaygınız da yoğunlaşabilir. Büyük gezegenler iyi konumda olmasa da, hızlı hareket eden gezegenler bir miktar rahatlama sağlayacak. Bu, yaşadığınız sorunları kabul etme ve çözme enerjiniz olacağının göstergesidir.

 

BOĞA: Bu ay istenmeyen gerginlikler ve gereksiz masraflar getirebilir. Ancak büyümeniz ve yükselişiniz desteklenecek. Kariyerinizde güzel başarılar elde edeceksiniz. Jüpiter size ay boyunca bol şans getirecek. Genel olarak, ilerleme ve başarı hem kariyerinizde hem de finans alanınızda belirgin şekilde yaşanacak.

 

İKİZLER: Bu ay sizi biraz zorlayabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle ilişkiler konusunda dikkatli olmalısınız. Sevdiklerinizle aranıza mesafe ve soğukluk girebilir.Ancak iletişim gezegeni Merkür size yardım etmek için çalışıyor olacak. Tatlı dille herşey hallolabilir.

 

YENGEÇ: Büyük gezegenler iyi konumda olduğundan şans ve ilerleme sizinle olacak. İş hayatınızda biraz baskı altında hissetseniz de karşılığını alacaksınız ve ilerlemenizden memnun kalacaksınız. Yaptığınız her şeyde büyük başarı bekleyebilirsiniz. Adım atmak için uygun zaman.

 

ASLAN: Satürn'ün genel olarak ilişkilerle sınavı devam ederken, Merkürde aile içindeke ilişkilerde zorlanma yaratabilir. İşleri yetiştirme süreciniz, enerjinizi ilişkilere yönlendirmek zorunda kalacağınız için aksayabilir. Ayın ilk yarısı daha kolay olurken 2. yarısında ilişkilerde Ego sorunlarına dikkat. 

 

BAŞAK: Aile ve ilişkiler konusunda hoş olmayan deneyimler yaşanabilir. İş hayatınızdaki görevleri tamamlamak için çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Ancak Jüpiter, kariyerinizin büyümesini bir ölçüde artıracak. Ancak bu ay bile işler kolay olmayacak. Yaşamınızdaki bu zorlu aşamayı geçmek için manevi gücünüzü arttırmanız gerekecek.

 

TERAZİ: Bu ay Jüpiter, yaptığınız her şeyde büyük başarılar elde etmenize yardımcı olacaktır. Ancak hızlı gezegenler yine de bazı aksilikler yaratabilir. Genel olarak iyi sonuçlar almaya devam edeceksiniz. Sizin için günün sonunda başarı ve yükseliş dolu bir ay olacak.

 

AKREP: Sizi zorlayacak bir ay olabilir. Ancak yine de sonuçlar iyi olacak. Her şey bitiyor derken her seferinde durumun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Gezegenler sizi zorlarken yıkılmanıza da izin vermeyecek. Siz sadece zihinsel sakinliğinizi korumaya çalışın yeter.

 

YAY: Bu ay en çok dikkat etmeniz gereken şey harcamalarınız olabilir. Aynı zamanda aile ortamınızla ilgili istenmeyen gerginlik ve zihinsel kaygı yaşanabilir. Ne yazık ki, sorunları tek tek ele almak için sabırlı olmanız gerekir. Yaklaşık 12 hafta daha devam edebilecek bu zor aşamayı geçmek için manevi gücünüzü artırın.

 

OĞLAK: Bu ay kaygı ve uykusuz geceler sizi ziyaret edebilir. Kariyeriniz konusunda da zorlanmalar olabilir ancak Jüpiter, kariyerinizi ve finansınızı desteklediği için yine de olumlu sonuçlar bekleyebilirsiniz. Kısaca gerginlik dolu olsa da başarı vaadeden bir ay olacak.

 

KOVA: Kariyer ile ilgili beklentilerinizi azaltırsanız bu mükemmel bir ay olabilir. Sadece yönetimsel bir zafiyet nedeniyle işte sorunlar yaşanabilir. Onun dışında her alanda çok şanslısınız. İstediğiniz her adımı atabilir ve arzuladıklarınızı elde edebilirsiniz.

 

BALIK: Sizin için harika bir ay. Her gezegen ayrı ayrı sizi destekleyecek. Hayalleriniz gerçek olabilir. Rahat, keyifli ve başarı dolu, servetinize servet kattığınız bir ay olabilir. Tadını çıkarın.

 

Tarih: 29 Ocak 2019
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA