Vedik Astroloji ile 2015 Yılı Genel Analizi-1


Aşağıda bahsedeceğim etkiler Vedik Ay yükselen burcunuza göre düzenlenmiştir ve genel etkilerdir. Haritalarınızdaki gezegen yerleşimleri ve içinde bulunduğunuz gezegen dönemi bu etkiler üzerinde olumlu/olumsuz farklılıklar yaratacaktır. Daha detaylı analiz için bana mail atabilirsiniz

 

Ay KOÇ Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Ay burcu Koç olan kişiler için maceranın ve hızlı gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak.  Bu haritanızdaki koç yerleşimine göre çeşitlenecek olup, genel olarak iş hayatında olumlu değişimler için sizi destekleyecek.

Aşağıda yapacağımız analizler tüm Ay koç burçları için genel etkilerdir. Kişisel haritalarımızdaki diğer yerleşlimler buradaki etkileri azaltıcı yada arttırıcı rol oynayacaktır. Ayrıca yaşadığınız gezegen dönemide güçlü şekilde hayatınızı etkilemeye devam edecek.

Analizimize ay burcu Koç olanlar için 2015 yılındaki gezegensel yerleşimleri  vererek başlayalım.

Tüm ay koçlar için, bu sene karmanın zor öğretmeni  Satürn 8. Evinizden transit geçecek. Rahu ve Ketu ise 6-12. Ev ekseninde olacak. Jupiter ise yılın ilk yarısı 4. Evinizden geçiyor olacak. Yılın ikinci yarısı ise 5. Evinizde olacak.

Koç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Özel ve aile yaşamı açısından harika bir yıl olacak. Huzur ve mutluluk sizinle olacak. Ev yaşamında keyifli bir dönem işaretidir. Dikkat etmeniz gereken tek şey Satürn’un 2 ve 5. Eve yaptığı açılardan dolayı çocuklarla ilgili ve ailenizle ilgili bir takım korku ve endişe duyabileceğinizdir. Büyüklerinizle ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olup gereksiz tartışmalardan kaçınmanızı öneririrm.

Koç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

Genel olarak iyi bir yıl. Daha önceden başlamış olan bir hastalığınız yoksa bu yıl içinde yeni ve önemli bir hastalıkla karşılaşma ihtimaliniz çok düşük. Ancak Rahunun 6. Evde olması biraz can sıkıcı sorunlar meydana getirebilir. Tıbbi tedavilerden çok başkalarının kötü enerjisini üstlenmemeye çalışın. Kimseye kırgın kalmamaya ve kimseyi kırmamaya dikkat edin. Dağınık zihninizi daha kolay odaklamak için bu dönemde meditasyonu tavsiye ederim. Sizin için normale göre biraz daha hırslı ve rekabetçi bir dönem diyebiliriz. Onun için kendinizi sakinleşmek için değişik ve insanlardan kopuk yerlerde bulabilirsiniz. Ayrıca kazalara dikkat. Özellikle bu dönem hızlı araba kullanmamalısınız.

Koç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

Bu yıl size karışık sonuçlar getirecek. Aşk konularda katı ve inatçı olmamanızı öneriyorum çünkü Satürn 5. Evinize açı yapıyor ve sizi bu konuda biraz zorlayabilir. Sizi sınadığını unutmayın, pire için yorgan yakmayın. Yılın ikinci yarısı ise aşk ve nişanlanma için uğurlu bir dönem. Ayrıca eski bir tanıdık ya da akraba sizin hayatınız üzerinde bir anda etkili hale gelebilir.

Koç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Kariyer Hayatı

Mevcut işinizde terfi ya da yükseliş veya bambaşka bir işe geçme bu yılın ana temalarından olacak. Otorite sahibi ve yetkin kişilerden destek alacaksınız ve hedeflerinize onlar sayesinde ulaşmanız çok kolay olacak. Karlı ve kazançlı bir yıl olacak. Tecrübeli kişilerle kuracağınız bağlantılar sayesinde işinizde ve çalışma şeklinizde ciddi değişimler yaşayabilirsiniz. Yani aynı işte de kalsanız başka bir iş de edinseniz genel olarak bugüne kadarki çalışma tarzınız değişecek. Değişim rüzgarlarını en çok kariyerinizde hissedeceksiniz.

Koç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para

Süreklilik arz eden bir kazanç durumunuz olacak. Ayrıca yep yeni bir gelir kaynağına sahip olabilirsiniz bu yıl içinde. Yeni atılım ve yeni işler için para harcamanız olasıdır. Bir nevi yatırım gibi düşünün. Bu masraflar çok ciddi karlar ile dengelenebilir. Ancak Saturnun 2. Evinize yaptığı acı ve Ketunun 12. Evde olmasından dolayı banka hesaplarınız sizi bir türlü memnun etmeyebilir. Hatta hesaplarınız sıfırlanabilir bile. Ancak bu tüm paranızı bir emlak işine yatırmak gibi olacaktır. Sonrasında kar getirecektir. Cunku bu yıl genel olarak para akışı açısından iyi bir yıl olacak.

Koç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

Çok çalışırsanız çok verimli bir yıl olacak. Tek yapmanız gereken umursamaz olmamaya dikkat etmek. İşleri boş verirseniz bu fırsatı kaçırırsınız. Özellikle öğretmenlerinizle iyi geçinmeye çalışın, gereksiz sürtüşmelere girmeyin. Yurtdışı eğitimleri için harika bir yıl.

 

Ay BOĞA Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Ay burcu Boğa olan kişiler için para konuları ve evlilik konuları bu sene genel olarak şanslı oldukları bir yıl olacak. Sağlık konusunda ise daha temkinli olmanız gerekiyor.

Tüm ay boğalar için, bu sene karmanın zor öğretmeni  Satürn 7. evinizde, Rahu 5. Evinizde ve Ketu 11. evinizde olacak. Jupiter ise yılın ilk yarısı 3. evde iken ikinci yarısı 4. eve geçecek.

Boğa Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Yılın ilk yarısı karışık etkiler verecektir. Hatta zorlu ailevi işlerle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Özel hayatınızda biraz tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Partnerinize daha çok vakit ayırmalı ve onu gerçekten anlamaya çalışmalısınız. Bunu yaptığınız taktirde sorun yaşamayacaksınız. Sizin ağır koşullarda çalışmanız karşılığında takdirleri bir başkası toplasa bile sakinliğinizi bozmamalısınız. Zaman gerçeği ortaya koyacaktır. Eninde sonunda değeriniz anlaşılacaktır. Sadece sabır. Arkadaşlarınız ve çevreniz sizinle işbirliği yapmadığında bile kendinize olan güveninizi kaybetmemelisiniz.

Boğa Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

Sağlık konularında iniş çıkışlar yaşayacağınız bir dönem. Rahunun 5. evde olması mide sorunlarına işaret eder. Beslenmenize çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca çok dikkatli araba kullanmalısınız. Gereksiz seyahatlerden kaçınmalısınız. Evinizde sağlıklı bir ortam yaratmaya çalışmalısınız. Rahunun etkilerini bu şekilde azaltabilirsiniz. Ama sonuçta sağlığınızda kalıcı bir durum söz konusu olmayacak. Hepsi gelip geçici olacak.

 

Boğa Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

Bu yıl aşk konularında uğurlu bir yıl olacak. Genç olanlar arzuladıkları kişiyi bulabilirler. Üst tabakadan birilerine çekilebilirsiniz. Ayrıca Rahunun 5. evde olması parlak ve sahte görünümlere kapılabileceğinizi söylüyor. Sonuç olarak partnerinize yalan söylemeye başlayabilirsiniz. Bu tarz sahte dünyalara kapılmamaya çalışmalısınız yoksa bu size ayrılık getirecektir. Ayrıca itibar düşüşüyle de karşılaşabilirsiniz. Toplum önünde küçük düşebilirsiniz. Satürnün 7. evden geçiyor olması partnerinize karşı katı ve inatçı yaklaşmamanız gerektiğini söylüyor. Küçük olayları büyütmeyin ve partnerinizin sağlığına özen gösterin.

 

Boğa Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Kariyer Hayatı

 İşle ilgili konularda şanslı bir yıldasınız. Başarılı olmanın tek anahtarı kendine güven olacaktır bu dönemde. Toplumda itibar kazanacaksınız. Kariyer kazançlarınız artacak. Büyük başarı kapınızı çalacak yılın ikinci yarısı. Ancak rahunun 5. evde olması yine de bazı sıkıntılara sebep olacaktır. O yuzden kritik girişimlerde bulunmadan önce mutlaka bir astrologa danışmanız önerilir. Etraflıca düşünmeden hareket etmemenizi öneririrm. Planlanmış bir seyahatten çok faydalanmış olarak çıkacaksınız. Büyük yararını göreceksiniz daha sonraki dönemlerde.

 

Boğa Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para

Para biriktirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Küçük kardeşlerinizden veya bir arkadaşınızdan para kazanmak konusunda büyük yardım alabilirsiniz. Beklemediğiniz kaynaklardan para girişi olacak hesaplarınıza. Paranızı kumar veya şans oyunlarına bu dönem yatırmanız önerilmez. Temkinli davranmanızda yine de fayda var çünkü kayıplara uğrama ihtimaliniz de yüksek. Yılın ikinci yarısı ev yaşamına ilişkin harcamalar yapacagınız öngörülüyor. Yeni ev ya da araba almanız çok büyük olasılıktır. Sonuç olarak 2015 size çok iyi gelecek.

 

Boğa Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

Jupiter 3. evinizde yüceliyor olacak bu dönem boyunca. Sıradışı bir içsel bir bilgi akışı verecek bu size. Bu bilgileri dış dunyanıza aktarmanız ve uygulamanız önerilir. Böylece bu bilgi pekişecek ve sizde yerleşecektir. Eğer yurtdışında eğitim düşünüyorsanız yılın ikinci yarısı çok uygun bir dönem olacaktır. Sonuç olarak herhangi bir eğitim sürecinden geçen herkes için verimli bir yıl olacaktır.

 

Ay İKİZLER Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Ay burcu İkizler olan kişiler bu sene harcamalarına dikkat etmeliler. Sağlığınız için bu sene mutlaka spor yapmalısınız. Aşk hayatınızda ise ani değişiklikler yaşanabilir.

Tüm ay ikizler için, bu sene karmanın zor öğretmeni  Satürn 6. evinizde, Rahu  4. evinizdeyken de Ketu 10. evinizde olacak. Bu arada Jupiter ise yılın ilk yarısı 2. evinizdeyken ikinci yarısı da 3. evinize geçiş yapacak.

 

 

 

 

İkizler Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Yılın başlarında ailede genişleme görülebilir. Bu aileden birinin evlenmesi şeklinde de olabilir, bir çocuğun doğması şeklinde de. Ailenize rahatlık ve konfor sağlamak için oldukça fazla vakit harcayacaksınız. Yakınlarınızla bazı değişiklikler olabilir ilişkilerinizde. Özellikle sizden küçük kardeşlerle alakalı.  Saturn 3. evinize açı yapığından dolayı kardeş ilişkilerine özellikle dikkat etmelisiniz. Belli başlı sıkıntılar dışında genel olarak aile hayatınız olumlu seyredecek.

 

İkizler Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

Eğer herhangi bir hastalığınız varsa Saturnun 6. evinizden geçiyor olması onu iyileştirecektir. Bu yıl içinde ise tamamen tüm hastalıklarınızdan arınacaksınız. Ancak 6. evdeki saturn sizi tıbbi yardımlardan çok geleneksel ve içsel çarelere yönlendirirse çok daha fazla fayda sağlayacaksınız. Meditasyon ve yoga gibi sağlığı içten iyileştirmek gibi. Saturn sizi sadece mevcut hastalılardan kurtarmakla kalmaz yeni hicbir hastalığa yakalanmazsınız bu dönem içinde.

 

İkizler Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

Aşk hayatınız karışık etkiler altında olacaktır bu yıl boyunca.  Jupiterin 2. evinizden geçiyor olması bir yakınınıza sıkı sıkıya bağlanmanızı hatta yapışmanızı işaret edebilir. Kan bağınız olan biri olmayacaktır bu kişi ancak aileniz bu durumu onaylayacaktır. Yılın ikinci yarısı evlilik hayatı için çok olumluyken, yeni nişanlanma ve evlenmeler için de uğurlu bir zamandır.

 

İkizler Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Kariyer Hayatı

Hizmet sektöründe çalışıyorsanız harikalar yaratacaksınız demektir.  Tüm satış ve hizmetlerinizi ciddi şekilde arttıracaksınız. Eğer yeni bir iş arıyorsanız çok iyi fırsatlar yakalayacaksınız. Yatırımcı veya işadamları için bulunmayacak bir yatırım zamanıdır. Çok verimlidir. Yılın ikinci yarısı ise sizin tercihinizle iş yeri değişikli söz konusu olabilir. Efor ve çok çalışmayı asla ihmal etmeyin. Hayat rutininiz iyi bir düzene girecek. Genel olarak uğurlu bir dönem.

 

İkizler Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para

Bu yıl geliriniz kesinlikle artacak. Özellikle yılın ilk yarısı. Beklemediğiniz yerlerden faydalar sağlayabilirsiniz. Dini ziyaretlere para harcamanız ve aileniz için masraf yapmanız olasıdır. Arazı veya emlak yatırımı yaparak ciddi kazançlar sağlamanız mümkün.

 

 

İkizler Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

Jupiter’iın yüceliyor olması öğrenci olanlara inanılmaz verimli bir dönem yaşatacak. Ancak Rahunun 4. evde bulunması hiçbirşeye karşı ilgisiz ve umursamaz olmamanız gerektiğini öngörüyor. Yılın ilk yarısı daha rekabetçi ve hırslı geçebilir. Yılın ikinci yarısı ise uzak bir yerlerde eğitim almayı duşunenler için çok uygun. Ama yine cok sıkı çalışmanızı öneriririm.

 

Ay YENGEÇ Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Ay burcu Yengeç olan kişiler bu sene çevresindeki insanları yücelteceği bir yıl olacak. Ayrıca evlilik ve uzun süredir çocuk bekleyenler içinde verimli bir yıl olacak. Eğitim döneminde çocukları olan Yengeçler için çocukların biraz zorlanacağı bir yıl olabilir.

Tüm ay ikizler için, bu sene karmanın zor öğretmeni  Satürn 5. Evinizde Satürn, 3. Evinizde Rahu ve 9. Evinizde Ketu bulunmaktadır. Jupitere gelince, o da yılın ilk yarısı 1. evinizde, yılın ikinci yarısı ise 2. evinizde bulunacaktır.

 

Yengeç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Bu yıl ailenize bereket ve kısmet yağacak. Çok keyifli bir yıl olacak ve evde çok çok güzel gelişmeler yaşanacak. Ancak Rahunun 3. evdeki konumu arkadaş ve kardeşlerinizle iyi geçinmeniz gerektiğini söylüyor. Eğer kibar olmak işleri çözecekse kibar olun…ya da başka her ne çözecekse öyle davranın. Ayrıca çocuklarla ilgili bir takım sıkıntılar gündeme gelebilir bunları iyi yönetmeniz gerekiyor. Bunları halledebilirseniz her şey süt liman olacaktır.

Yengeç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

Sağlık konusunda karışık etkiler hakim olacak hayatınıza bu yıl. Üzerinde çok kafa yormaya gerek yok çünkü ciddi bir hastalık ihtimali kesinlikle yok. Olsa olsa hava koşullarına bağlı mevsimsel hastalıklarınız olabilir. Beslenmenize dikkat etmeniz önerilir çünkü Saturnun 5. evdeki konumu mide rahatsızlıklarını tetikleyebilir. Bundan başka kulaklarda ve kollarda bazı sorunlar yaşamanız olası. Dikkat.

 

Yengeç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

Aşk konularında şanslı olacaksınız. Evlilik yapabilecek olanlar nişanlanabilir. Ayrıca evlenmek de çok yuksek ihtimal dahilindedir. Ancak her halukarda ilişkiniz ciddileşecektir. Ancak Saturn 5. evde olduğundan ufak tefek sözel gücenme ve kırgınlıkların yaşanması görülebilir. Küçük konuların aşk hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Evli çiftler için ise çocuk sahibi olmak olasıdır. Her halukarda aşk ve mutluluk bu yıl kesinlikle sizinle olacak.

Yengeç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Kariyer Hayatı

Çok çalışıp tam karşılığını alamadığınızı hissedebilirsiniz bu yıl. Sakin bir şekilde çalışmayı sürdürmeli ve bu konuda agresif olmamalısınız. İş hayatında başarı bu yıl tamamen geçmiş karmalarınıza bağlı. Şu an mevcut bir destek gelmese de gökyüzünden geçmişten getirdiğiniz iyi karma sizin içinize en azından su serpebilir.

 

Yengeç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para

Bu yıl büyük başarılara imza atabilirsiniz. Beklenmedik karlar kapınızı çalabilir. Ayrıca şans oyunlarından kazanç olasıdır. Bu yıl para biriktirme konusunda başarılı olacaksınız. Size çok para kazandıran  bir anlaşma imzalayabilirsiniz. Ayrıca mülk ya da arazi satın alabilirsiniz. Eğer sıkı çalışırsanız 2015 size varlık ve yeni kazanc kaynakları getirecektir.

 

Yengeç Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

Bu yıl öğrenci olanlar için muhteşem bir yıl olacak. Çok pozitif olacağınız bir dönem. Nerdeyse her alanda başarı sağlayabilirsiniz. Yarışma ve rekabet konusunda çok iyi olacaksınız.

 

Ay ASLAN Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Ay burcu Aslan olan kişiler bu sene kendisini aşağıya çekecek olumsuz/negatif enerji içeren konu ve kişilerden uzak tutmalı. Gelişen olayların sizi stresli durumlara çekmesi her zamankinden daha kolay olacak.

Tüm ay aslan için, bu sene karmanın zor öğretmeni  Satürn 4. evinizde olacak. Rahu 2. evinizde iken Ketu da 8. evden geçiyor olacak. Jupiter ise yılın ilk yarısı 12. evinizdeyken yılın ikinci yarısı 1. evinizde olacak.

 

Aslan Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Aile hayatı açısından biraz daha düşük verimli bir yıl olarak düşünmeniz gerekiyor. Satürnün 4. evde olması aile ev ev konularında endişe ve korkular gündeme gelebilir. Bu tabloya Rahunun 2. evde olmasını da katarsak aile bireyleri arasında mesafe ve sürtüşme kaçınılmaz olacaktır. Görünen o ki aile bireylerinden bazılarının davranışları size pek uyumlu ve samimi gelmeyecek. Bu sorunları aşmak için kendi içinizde çok direnç oluşturmamalısınız etrafa karşı.

 

 

Aslan Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

Bu yıl sağlığınız açısından da pek iç açıcı sayılmaz. Çok düzenli ve sağlıklı bir rutin oturtmanız çok önemli bu dönemde. Herhangi bir stres unsurunun size en çok zarar verebileceği bir süreçte olduğunuzdan, hiçbir konuyu gereksiz yere büyütmeyip size stres kaynağı olarak geri dönmesine izin vermemelisiniz. Her pürüzlü konudan uzak durmanız yararınıza olacaktır. Ayrıca tüm yıl boyunca gereksiz seyahatlerden kaçınmalısınız.

 

Aslan Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda uyumlu ve ahenkli bir dönem diyebiliriz. Ancak Jupiterin 12. evinizde olması sevdiğiniz kişiden ayrılık anlamına gelebilir. Ya da uzaklara gitmek zorunda olan birine aşık olmak şeklinde kendini gösterebilir. Daha genç olanlar sosyal paylaşım platformlarından birine aşık olabilirler. Kısaca bu dönem aşk, nişanlanma ve evlilik için çok uygun bir dönem.

 

Aslan Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında KariyerHayatı

Satürn kariyer evinize açı yapıyor olacak yıl boyunca. Bu dönem muhalifleriniz sizi zor duruma sokmak için çalışıyor olacaklar. Herhangi bir seyahat gündeme gelirse önce olumlu ve olumsuz yanlarını masaya yatırmanızı öneririm çünkü boşa gidebilir tüm çaba ve gayretleriniz. Yılın ikinci yarısı her şeyin biraz daha iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

 

Aslan Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para

Bu dönemde parasal konuları çok ciddiye almalısınız. Beklenmedik masraflar banka hesaplarınızın tüm dengesini alt üst edebilir. Gelirleri biriktirme yoluna gitmeniz ve çok harcama yapmamaya dikkat etmeniz faydalı bir önlem olacaktır. Yılın ikinci yarısı her ne kadar daha iyi olacaksa da bilinçli hareket etmeye devam etmeniz şart.

 

Aslan Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

Öğrenciler için veya herhangi bir eğitim alanlar için bu yıl karışık etkiler verecektir. Yurtdışında eğitim almak isteyenler için yılın ilk yarısı daha verimli olacaktır. Saturnun 4. evdeki konumu çok çalışmanız gerektiğini gösteriyor. Başarı çok çalışmanız halinde gelecektir. Yılın ikinci yarısı ise temel eğitim düzeyinde olanlar için daha faydalı bir dönem olacaktır.

 

 

Ay BAŞAK Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Evet Başaklar sadesati bitti. Harika bir yıl sizi bekliyor. Kariyerde istediğiniz noktaya artık geleceksiniz. Aşk ile ilgili hayal ettiğiniz ilişkiye çok yakınsınız. Oldukça zor geçen 7,5 yıl sonrası Satürn’ün ödüllerinin tadını çıkartacaksınız.

Satürn bu yıl boyunca 3. Evinizde olacak, Rahu 1. Evde ve Ketu da 7. Evde olacak. Jupiter ise yılın ilk yarısı 11. Evdeyken ikinci yarısı da 12. Evde olacak.

 

Başak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Yılın ilk yarısı aile yaşamınız gayet pürüzsüz ilerleyecek. Arkadaş ve kardeşlerinizle olayları iyi geçinmeye çalışırsanız ufak tefek sorunların üstesinden kolayca gelebileceksiniz. Ailede güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Sadece babayla bazı sorunlar gündeme gelebilir bunlara karşı uyanık olmanızda fayda var ama ciddi boyutlu bir durum söz konusu olmayacak. Çocuklarına odaklı bir yıl geçirmeniz olasıdır.

Başak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

Rahu 1. Evde olduğundan sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Düzenli doktor kontrolünde kalmanız gerekebilir. Bazı hastalıklardan ciddi muzdarip olduğunuzu düşünüp bunu yaşam tarzı haline getirebilirsiniz oysa eninde sonunda hepsi geçecek. Kalıcı bir durum söz konusu değil. Eğer bugüne kadar hiç ciddi bir sağlık sorunu yaşamadıysanız yılın ilk yarısı da yaşamazsınız büyük ihtimal ama yılın ikinci yarısı için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Kendinizi çok fazla strese sokmamaya gayret edin. Dinlenmeyi ihmal etmeyin.

Başak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

Bu dönemde aşk ile ilgili ciddi bir sorun görünmüyor. Sadece bencil ve inatçı olmamaya dikkat edin. Sorun çıkarsa sizin dik başlılığınızdan çıkabilir. Evlilik çağında olanlar için nişanlanma olasıdır. 7. Evinizde ketu olduğundan dolayı eşinizin sağlığına dikkat etmelisiniz. Yılın ikinci yarısı çok daha dikkatli olmalısınız alarm zilleri çalabilir.

 

Başak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Kariyer Hayatı

Yılın ilk yarısı işinize çok fazla emek vereceksiniz. Bu da size yeni fırsatlar ve kazanç kapıları açacak. İşyeri koşullarınızda iyileşmeler görünüyor. Ya iş değişikli ya da işinizde ciddi bir değişiklik olacak. Yılın ikinci yarısı ise iş konusunda çok etkin ve güçlü yurtdışında olan kişilerle bağlantılar kuracaksınız. Sistematik olmaya dikkat edin, dikkatsizlikten kaynaklar kayıplar yaşamanın önüne geçmiş olursunuz.

 

 

Başak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para

Geliriniz artacak ve yeni gelir kapıları açılacak. Yılın ilk yarısı tüm borçlarını temizlemeye çalışın çünkü yılın ikinci yarısı para biriktirmeniz gerekecek. Stabil bir finansal yıl olacak sizin için. Yurtdışı kaynaklı gelirler ise daha çok yılın ikinci yarısında beklenebilir.

 

Başak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

Öğrenciler ve eğitim alanlar için şanslı bir yıl. Özellikle yurtdışı eğitimleri için. Yılın ikinci yarısı daha zorlu görünüyor o yüzden yılın ilk yarısı sıkı çalışın ve işleri sağlama alın ki daha sonra sorun yaşamayın.

 

Tarih: 8 Kasım 2015
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA