Vedik Astroloji ile 2015 Yılı Genel Analizi-2


Terazi Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

 

Ay yükselen teraziler için yıl geneli aile ilişkileri dalgalı olacak. Yılın ilk yarısında hem  Jupiter hem Satürn ikinci ve dördüncü evleri etkileyecek. Bu durumda yılın ilk yarısında aile hayatı ile ilgili gelişmeler yaşanması beklenmelidir. Satürn’ün yol açacağı sıkıntıların üstünden  Jüpiter ile beraber gelinecektir (Jüpiter perdelenmiyorsa). Aynı şekilde gayrimenkul ile ilgilide yaşanabilecek gelişmeleri yılın ilk yarısında çözmeniz lehinize olacak. Yılın ikinci yarısı anne sağlığı ile ilgili bir bozulma yaşanabilir ayrıca aile içinde gerginlik olabilir.

Terazi Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık


Sağlık açısında zor bir yıl olacak. Yükselen 2 zararlı etkisi altında (Satürn ikinci, Rahu onikinci ev). Fiziki hastalıklar kadar ruhsal depresyonda yaşanabilir.  Yılın ilk yarısı Jüpiter’in dördüncü ev yerleşimi etkileri azaltacak. Ancak ikinci yarı endişeler artabilir.  2015 zihinsel olarak güçlü kalınması gereken bir yıl.

Terazi Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

 

Aşk hayatı açısından verimli bir yıl. Bu yıl özellikle ilk yarıda aşk hayatını olumsuz etkileyecek bir transit bulunmuyor.  Ancak yinede partnerle ilişkilerde konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Sizi sevenleri kırıcı sözler sarf edebilirisniz. Yılın ikinci yarısı ise hem sosyal çevrenizden fayda göreceksiniz hem aşk hayatınız daha verimli olacak. Evlilik potansiyeli olan bir dönem yaşanacak.

Terazi Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Kariyer Hayatı


Yılın ilk yarısı Jüpiter kariyer evinizden transit geçiyor. Bunun sonucu çok verimli ve sizi tatmin edecek bir iş döneminiz olacak. Yeni girişim ve oluşumlarda tecrübeli kişilerin desteklerini alacaksınız. Eğer bir ortağınız varsa bu sene ilişkinize daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Acil yatırım kararlarından uzak durun. Yılın ikinci yarısı daha fazla kazanç odaklı olacaksınız.

Terazi Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para


Para temsilcisi Jüpiter para evinize görünüm yapacak. İlk yarı para akışı artacak. Ani ve hesapta olmayan para girişleri olabilir ama Satürn’ün bu ev üstündeki etkisi riske girmemeniz ve son anda aksilikler çıkabileceğini unutmamznız gerektiğini söylüyor. 

 

Terazi Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

 Eğitim hayatlarına devam edenler için yılın ilk yarısı çok şanslı ve başarılı olacak.  Eğitim hayatının başında olanlar ve etkiden daha az yararlanacağı için daha fazla çalışmaları gerekir. İlk dnem yüksek eğitim yapanlar için çok verimli olsada yılın ikinci yarısında  ters etkiler ortaya çıkacak.  Yani yüksek öğretim yapanlar için işler zorlaşırken temel eğitim dönemindeki öğrenciler için işler kolaylaşacak.

 

 

Ay Akrep Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Ev ve partner ile ilişkilerde yumuşak olmalısınız Sevdiklerinizi kırabilirsiniz. Sadesatinin tam ortasındasınız. Yaşam ve yeni karma başlıyor. Ölümden sonra deneyimlenecek yeniden doğuş.

 Aşağıda yapacağımız analizler tüm Ay Akrep burçları için genel etkilerdir. Kişisel haritalarımızdaki diğer yerleşlimler buradaki etkileri azaltıcı yada arttırıcı rol oynayacaktır. Ayrıca yaşadığınız gezegen dönemide güçlü şekilde hayatınızı etkilemeye devam edecek.

Tüm ay oğlaklar için, bu sene karmanın zor öğretmeni  Saturn 1. evden geçiyor olacak. Rahu yani kuzey ay düğümü ise 11. evdeki geçişini yıl boyunca devam ettirecek.  Ketu yani güney ay düğümü ise 5. evimizden geçişine devam ediyor.

 Jupiter ise yılın ilk yarısında 9. evimizden geçerken, Temmuz ayının ortasında 10. evimizden transit geçişe başlayacak.

 

Akrep Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Geçen 3 yıla göre aile hayatında düzelmeler gözlemlenecektir. Geçen üç yılda ayrılıklar yaşandıysa, ya geri dönüşler yada yeni başlangıçlar yaşanacak. Aile yaşamındaki uyum ve denge geri gelecek.  Bu dönem için çocuk sahibi olma ihtimali güçlenir. . Aile içinde saygınlığınız ve otoriteniz artacak.  

 

Akrep Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

Sağlığa çok dikkat edilmesi gereken bir dönem. . Özellikle kronik bir rahatsızlık varsa özellikle yılın ikinci yarısı çok dikkatli olmalısınız. Yılın genelinde Satürn’ün yükselenden yaptığı transit sağlığımızı zorlayacak ancak yılın ilk yarısında Jüpiter’in yükselene görünümü etkileri azaltacak. Bu dönem ayurveda sizin için çok faydalı olacak. (Detaylı bilgi için bana mail atabilirsiniz)

 

Akrep Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında AŞK Hayatı

Yılın ilk yarısı Jüpiter etkisi ile hayatınızın genelinde hep mutluluk hakim olacak. Hernekadar satürn zihninizi bulandırsada yücelen Jüpiter bu etkiyi ilk altı ayda dengeleyecek. Bu dönem içinde evlilik ve benzeri törenler uğurlu olacak. Bu dönem aşk hayatı açısından evli insanlar içinde verimli geçecek. Yılın ikinci yarısında ise yoğun iş temposu nedeni ile Akrepler ilişkilerine yeterli zamanı ayıramayacak. Güney ay düğümünün 5. ev transiti partnerinizle münakaşalara girmemenizi söylüyor.

 

Akrep Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında KARİYER Hayatı

2015 yılı genelinde, kişiler çalıştıkları oranda ödüllendirilecekler. Eğer bu dönem profesyönel olarak çalışıyorsanız yada ticaretle uğraşıyorsanız tam çalışma zamanı. Harcadığınız emeğin karşılığı gelecek. Yılın ilk yarısında iş seyehatleriniz olabilir. İşleriniz büyüyecek. Eğer yurtdışı bağlantılı bir iş düşünüyorsanız bunun için çok uygun bir dönem.  

 

 

Akrep Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında FİNANS Hayatı

Rahu’nun 11. ev transiti para konusunda size mutlu olacağınız bir akış sağlayacak. Ancak Güney ay düğümünün 5. ev transiti, spekülatif girişimlerde dikkatli olmanızı söylüyor. . Bu dönem emeğinizle kazanacaksınız. Yılın ikinci yarısı gelir artışını daha net hissedebilirsiniz. Sağlığınızı gözardı ederseniz bu sene bu konuya çok harcama yapabilirsiniz. Ayrıca yakınlarınızın borçlarıda bu sene sizi olumsuz etkileyebilir.

 

Akrep Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında EĞİTİM Hayatı

Bu sene ay’ları akrep burçlarına yerleşen öğrenciler aileleri tarafından çok desteklenecek. Eğer yurtdışında eğitim planı yapıyorsanız bu sene sizi hayallerinize kavuşturacak fırsatları çıkartacak.  Sınavlardada genel ortalamanın üzerinde başarı sağlanacak.  Edebiyat yada sosyal bilimlerde okuyan öğrenciler için  bu sene ekstra başarılı olacak.

 

 

Ay Yay Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Sadesati başlıyor. Hayatlarda ani değişimler yaşanacak. Özellikle ilk yarısı iniş-çıkış ve kopuşlar yaşanabilir.

Tüm ay yay için, bu sene karmanın zor öğretmeni  Saturn 12. evden geçiyor olacak. Rahu yani kuzey ay düğümü ise 10. evdeki geçişini yıl boyunca devam ettirecek.  Ketu yani güney ay düğümü ise 4. evimizden geçişine devam ediyor.

 Jupiter ise yılın ilk yarısında 8. evimizden geçerken, Temmuz ayının ortasında 9. evimizden transit geçişe başlayacak.

 

Yay Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

12 burç arasında en çok zorlanacak gruptur. Bunun en temel nedeni 7,5 yıllık sadesati döneminin başlangıcı olmasıdır. Aynı zamanda yılın ilk yarısındaki zararlı Jüpiter etkisi kişileri bir hayli sınayacak. Bu sınama özellikle aile ve eş konularında olacak. Ayrılık ve sorunlar yaşanabilir.  Bunun en temel sebebi ise Satürn etkisindeki 2. ev ve Ketu transiti altındaki 4.evdedir. Aile hayatı ile ilgili konular üzerinize fazlaca gelecek. Bu dönem bu konularda karar almamak daha sağlıklı olabilir. . Yılın ikinci yarsı ise ilk yarıya oranla daha iyi olacak. İlk yarı yaşanan sorunların üstesinden yavaş yavaş gelinmeye başlanacak.

 

Yay Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık:

Sağlık açısındanda yorucu bir yıl olacak. Özellikle geçmiş birkaç yıla göre bünyenin daha zayıf olacağı bir dönem yaşanacak. Özellikle ilk yarıda burcun yöneticisinin 8. ev yerleşimi bu etkiyi arttırcak.  Enerjinizin düştüğünü hissedeceksiniz. Bu dönem tatlıdan uzak durmak gerekir. Mide ve şeker ile ilgili sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.  Yılın ikinci dönemi ilkine kıyasla daha sağlıklı olacak. Çok fazla seyahatten kaçınılmalı.

 

Yay Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında AŞK:

Sadesati nedenei ile zihnin çok bulandığı bir dönem olacak. Bu ikili ilişkiler ve özellikle aşk ilişkilerinde sorunlar olarak karşınıza çıkabilir. Bu dönem olayları algılayış biçimimiz değişeceğinden tartışmalarda alttan alan taraf olmakta fayda var.  Aşk konusunda daha fazla emek harcanması gerekir. Yılın ikinci yarısı Jüpiter’in olumlu etkisi ile beraber işler düzelecek ve aşk konusunda olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Özellikle evli yada uzun süreli ilişkisi olanlarda ilişkiler çok zevkli yaşanacak.  Orta yaş üstündeki kişiler için ise bu dönem evlilik fırsatı getirecektir.

 

Yay Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında KARİYER:

Jüpiter’in zor transiti nedeni ile yılın ilk günleri ve ilk yarısı kişinin basit işler için bile çok emek harcaması gerekecek. Rahu’nun kariyer evindeki transiti  kişiyi destekleyecek. Yılın ilk yarısında bu desteğin kimin tarafından geldiği ve güvenilir olup olmadığı konusunda dikkat edilmeli ve acele kabul edilmemeli. Yine aynı dönem yani ilk yarıda işe duyguların karıştırılmaması gerekir. Yılın ikinci yarısında ise yeni iş girişimleri ve iş değişiklikleri için hem fırsat olacak hemde uygun olacak.  Dikkatini bir konuya odaklayın.

Yay Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında FİNANS:

Zenginlik temsilcisi Jüpiter’in zor transiti nedeni ile yılın ilk günleri ve ilk yarısı para konularında şans kişinin yanında olmayacak.  Özellikle ticaret yapan yada serbest çalışanlar için gelir akışında aksamalar olabilir. Ancak finansal bir krizde olmayacak.  Yılın ikinci yarısı ise finansal durumda hissedilir bir iyileşme yaşanacak. . Ancak Satürn’ün para evine yaptığı görünüm para biriktirmeninde sınırlı olacağını gösteriyor. Yatırım yaparken dikkat edilmesi gereken bir yıl.  

Yay Doğum  Haritasına Göre: 2015 Yılında EĞİTİM:

Öğrenciler için güzel bir yıl. Ancak buradada yılı iki bölüme ayırmak lazım. İlk bölüm, ikinci bölüme göre daha zor olacak.  Araştırma yapan öğrenciler için çok başarılı geçecek.  İkinci dönem ise tüm Yay öğrenciler için daha verimli vebaşarılı geçecek bir dönemdir. Ayrıca bu ikinci dönem yurtdışı eğitimi almak isteyen Yay’larıda destekleyecek.  

 

Ay Oğlak Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Ay burcu Oğlak olan kişiler için şansın ortaya çıkacağı yıl olacak.  Düşündüğünüz planlar, istediğiniz başarılar hayatınıza büyüyerek gelecek. Geçmişi tamamen unutmak ve gelecekten keyif almak için çok güzel  potansiyelleri barındırıyor. Bu potansiyelleri ortaya çıkarmak için astroloji ve iyileştirme yöntemlerini uygulayacağız.

Tüm ay oğlaklar için, bu sene karmanın zor öğretmeni  Saturn 11. evden geçiyor olacak. Rahu yani kuzey ay düğümü ise, 9. evdeki geçişini yıl boyunca devam ettirecek.  Ketu yani güney ay düğümü ise 3. evimizden geçişine devam ediyor.

 Jupiter ise yılın ilk yarısında 7. evimizden geçerken, temmuz ayının ortasında 8. evimizden transit geçişe başlayacak.

Oğlak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Ay oğlak yerleşimine göre 2015 yılı aile hayatı açısından ilk yarı çok keyifli geçecek.  Aile içinde huzur ve mutluluk yaşanacak. Kuzey ay düğümünün 9. ev geçişi inançlarınız ile ilgili yolculuklar yapmanız için size fırsat sunacak yada aklınıza getirecek. Bu ziyaretler eğer yılın ilk yarısı olursa aile ve/veya arkadaşlar ile gerçekleşecek.  2015 genelinde aniden gelişen yeni başlangıçlarda yaşayabilirsiniz. Bu etkiler yılın ikinci yarısında jüpiter’in 8. eve geçişi ile değişecek. Ruhsal olarak daha değişken olacağımız ve keyfimizi kaçıracak gelişmelerin yaşanabileceği bir dönem olacak.

Oğlak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında  Sağlık

Ay oğlak yerleşimine göre 2015 yılının ilk yarısında Jupiter’in 7. evdeki olumlu transiti yükselnimizi etkilediği için sağlık konusunda çok güçlü olacağımız bir dönem yaşanacak. Mevsimsel ufak hastalıklar dışında bu dönem ciddi bir rahatsızlık yaşanmaz. İkinci yarı ise Jüpiter’in 8. ev transiti nedeni nekadar çaba göstersenizde sağlık sorunları yaşanacaktır. Ayurvedaya göre bu dönemler sindirimi daha kolay gıdalar tüketilmesi bu zararlı etkiyi bir nebze yumuşatacaktır. Yine aynı dönem, stresten uzak durmalısınız, özellikle araç kullanırken. 

Oğlak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında  AŞK Hayatı

Ay oğlak yerleşimi 2015 yılının ilk yarısında Jupiter’in 7. evdeki olumlu transiti sayesinde çok verimli geçeceğini gösteriyor. Bu dönem karşınıza çıkacak ve yakınlaşacağınız kişi iyi eğitimli ve varlıklı olacaktır. (Jüpiter etkisini yakalamak için harekete geçmemeiz lazım). Aynı zamanda 5. eve görünüm yapan Satürn, yeni ilişkilerde ilerlemek için eski ilişkileri unutmamamızı ve ders çıkarmamız gerektiğini gösteriyor. Aksi durumda yeni ilişkide de aynı sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu dönem (ilk yarı) nişan yada evlilik gibi ritüeller yapılabilir ve uygundur. İkinci yarı ise ilişkilerin geliştirilmesi ve emek harcanlası gereken dönem olacak. Özellikle bu dönem kırıcı olmamalı ve kullandığımız kelimeleri iyi seçmemiz gerekiyor. Bu dönem eşinizin yada partnerinizin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Oğlak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında  Kariyer Hayatı

Ay oğlak yerleşimi 2015 yılının ilk yarısında kariyerde ve profesyönel hayatımızda ilerleyeceğimizi gösteriyor. Bu ilk yarı çok iyi olacak. Girişilen işlerde başarı ve kazanç gelecek. İşinizde ödüllendirilme yada daha iyi şartlarda bir işe geçme ihtimaliniz oldukça yüksek.  Bu dönem boyunca kişinin özgüveni çok yüksek olacak, buda giriştiği işlerde ona başarı getirecek. Yılın 2. yarısında ise işlerde gecikmeler ve ani değişimler yaşanabilir.  Özellikle rakipler kişi için sorun yaratabilir, gözünüzü onlardan ayırmamanız ve uyanık olmanız gerekiyor. Bu dönem gerçekten çok çalışmanız gerekecek.

 

Oğlak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında  Para

Ay oğlak yerleşimi 2015 yılında gelir anlamında oldukça verimli geçecek. Saturn, yılın tamamnında 2. evin lordu olarak 11. evde yerleşiyor.  Para bir şekilde sizi bulacak. yeterki adım atın. Bu kazanç hesapta olmayan yollardanda gelebilir. Bu nedenle bu dönem özellikle ilk yarı her türlü yeni girişim size kazanç olarak dönecek. Hatta birikim yapmanızı sağlayacak kadar çok gelebilir. Yılın 2. yarısı bu gelir tarafında bir miktar azalma yaşanabilir çünkü Jüpiter 8. evde zarar görecek. Özellikle 2. dönem yatırım yaparken iki defa düşünün. 

 

Oğlak Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında  Eğitim Hayatı

Öğrenciler için çok olumlu bir yıl olacak. Jupiter çok iyi sonuçlar ğretecek. Jüpiter burada şans faktörünü arttırıyor, yani harcanan emeğin karşılığı fazkası ile alınacak. Tabii mutlaka emek harcanmış olması gerekiyor. Kişi bilgisini kullanarak her alanda başarılı olabilecek. Bu süre içerisinde tanışacağı kişiler yada dahil olacağı topluluklar bünyesinden entellektüel düzeyi yüksek insanları barındıracak. Kişi bu dönem karar alırken  kendi fikirlerine önem vermeli. Doğru kararlar vereceği bir dönemdedir.  Kişi bu dönem üstleri ile yada öğretmenleri ile güçlü bağlar kurabilir. Yılın ikinci yarısında ise uğraşılarına daha fazla konsantre olmalı. Bu dönem özellikle eğitimleri araştırma olan öğrenciler için kesin başarı gelirken, diğerleri çalışmalarına paralel başarı sağlayacak.

 

 

Ay Kova Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Ay burcu Kova olanlar bu sene daha fazla çalışmak zorunda kalacaklar. Bunun karşılığıda bekledikleri ölçüde gelmeyecek. Hatta maddi kaıplara açık olacakları bir dönem olduğu için yatırımdan uzak durmaları yada çok iyi analiz etmeleri gerekiyor.

2015 yılı boyunca Satürn 10. ve Rahu’da 8. evinizden transit geçecerken. Güney Ay düğümüde 2. evinizden geçiyor olacak.  Genel olarak zorlayıc bu etkilerle beraber iyicil etkileri olan Jüpiter ise yılın ilk yarısında 6. evinizden, ikinci yarısnda ise 7. evinizden geçecek. Şimdi bu geçişlerin yaşam alanlarımıza etkilerini inceleyelim.

Kova Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Aile hayatında karışık etkiler yaşanacak. Özellikle Güney Ay düğümünün 2. evimizdeki zorlayıcı etkisine Jüpiter’inde olumlu sonuç üretmekte zorlandığı 6. evden geçişi yılın ilk yarısında aile hayatımız üzerinde baskı yaratacak.  Bir aile üyesi ile ilgili endişe duymanıza neden olabilir. Yılın ikinci yarısı ise Jüpiter’in 7. evden başlayacak transiti ilk bölümdeki endişelerin sonlanmasına neden olacak. Aile içinde yaşanan uzaklaşmalar yerine yakınlaşma bütünleşmeye bırakacak.

 

Kova Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

Sağlık bu sene Kovaların hayatında önplanda olacak. Enerjilerinin düştüğünü hissedecekler. Özellikle mide ile ilgili sorunlar önplanda olabilir, bu nedenle genel olarak beslenme alışkanlıklarınızı olumlu yönden değiştirmeniz lehinize olacaktır. Gereksiz ve istemediğiniz seyahatlere çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Aile hayatında olduğu gibi yılın ikinci yarısı sizler için daha sağlıklı olacak.

Kova Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

Genel eğilim burada da devam ediyor. Yılın ilk yarısı zorlayıcı transitler nedeni ile aşk hayatında da dikkat edilmeli. Bu mevcut ilişkilerde daha fazla özveri ve sabır gösterme şeklinde olurken, yeni başlayacak ilişkilerde de daha temkinli olunması gerektiğini gösteriyor. Yılın ikinci yarısı ise partner ile yaşanacak keyifli zamanlar olacak. Yine yılın ikinci yarısında evlilik türü merasimler olma ihtimali oldukça yüksek.   predictions.

Kova Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Kariyer Hayatı

Satürn’ün kariyer evinden geçişi ve Jüpiter’in ilk yarıda sağlayamayacağı destek nedeni ile Ay burcu kova olanlar için yılın ilk yarısı kariyer ve iş hayatı zor geçecek. Ancak bu zor çalışma koşulları, kişinin zorlanmasına paralel yılın ikinci yarısında kişiye ödül getirecek. İş değiştirmek isteyenler yada iş kurmak isteyenler için  ise yılın ikinci yarısı fırsat getirecektir. Bu süreçte  Kovalara sadece bir işe odaklanmalarını önermem gerekiyor.

Kova Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para

Ücretli çalışan Kova’lar için bu sene finansal sıkıntı gözükmüyor. Ancak günay ay düğümü transitinin para evinden geçiyor olması, atılım imkanını sınırlıyor. Ticaret ile uğraşanlarda para dengesini sağlamak zor olabilir. Para akışı düzenli olmaz. Genel olarak para akışının istediğiniz verimlilikte olmayacağını düşünerek yatırım planlamanızı tavsiye ederim.

 

Kova Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

Ay burcu Kova olan arkadaşlar için en verimli yaşam alanı eğitim olacak. Girilen tüm sınavlarda başarılı olma şansı verecek. Harcanan emekler tam karşılığını bulacak. Özellikle yılın ikinci yarısı işler çok daha kolay olacak. Aynı şekilde şans ve verimlilik yurtdışında çalışanlar içinde geçerli olacak.

 

 

Ay Balık Burcu Doğum Haritaları İçin  2015 Yılına Genel Bakış

Maddi anlamda ortala ama hayatın manevi yönü açısında bereketli bir yıl olacak. Spiritüel konulara başlamak ve derinleşme için en ideal yerleşimleri barındırmaktadır.

 

Ay burcu Balık olan kişiler için Saturn dokuzuncu, Rahu yedinci evden transit geçerken Güney Ay düğümü yükseleni etkilemektedir.Aynı anda yılın ilk yarısından Jüpiter beşinci evden transit geçerken yılın ikinci yarısında altıncı evden transit geçecek. 

Balık Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aile Hayatı

Jüpiter’in transiti çocuklarla olan ilişki başta olmak üzere aile hayatına olumlu yansıyacak. Bu süreçte aileye yeni bir bebek katılabilir yada haberi gelebilir. Aile ile birlikte inanç yönü ön planda (haç gibi) olan seyahatler yapılabilir. Ev hayatı ile ilgili süpriz olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yılın 2. yarısında ise zihin daha karamsar olacak, aile içinde yada akrabalar ile sorunlar yaşanabilir. Yine aynı dönem sağlık konusu daha fazla gündeminize gelecek. Özellikle ailenin yaşlı üyeleri ile ilgili.

 

Balık Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Sağlık

2015 yılının genelinde sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle ikinci bölümünde bu durum daha fazla etkili olacak. Özellikle teşhis konması gecikebilecek hastalıklar yaşanabilir. Bu dönem araç kullanırken yada seyahat ederken daha dikkatli olun.  2015 yılının Balıklara önerisi; iyi beslenme alışkanlığı ve dikkatli yaşam sonucu iyi geçecek bir yıl.

 

 

Balık Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Aşk Hayatı

Ay burcu Balık olanlar için AŞK hayatı bu sene güzel geçecek.  Yücelen Jüpiter yılın ilk yarısında 5. evden geçiyor. Bu transit varlıklı bir partner olabileceğini gösteriyor. Yine yılın ilk yarısında evlilik gibi törenler yaşayabilirsiniz.  Uzun süredir devam eden ilişkilerde derinleşme sağlanacak. Bu yılın genelinde Rahu etkisi ise geleneklerin dışında karşılanabilecek kişilerle ilişkiler yaşanabilir.  Bu dönem yeni tanışılan kişiler nedeni ile eski ilişkiler terkedilebilir. Bu konuda doğru karar vermek gerekir.

 

Balık Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Kariyer Hayatı

Genel olarak yılın tamamı kariyer hayatı için olumlu geçecek, yılın ilk yarısındaki Jüpiter etkisi ile bu iyimserlik daha belirgin olacak. Ödüllendirilme ve saygınlık kazanılabilecek. Kendinize güveniniz yüksek olacak ve buda kazanmanızı sağlayacak. Çalışanlar tarafından bakarsak bu sene işyeri değiştirmek için fırsatlarınız olacak. Zihninizde bir şekilde iş değiştirme isteği belirecek. Bunu ilk yarıda yapmaları daha kolay olacak. İkinci yarıda işlerde gecikme ve aksama görülebilir. İş yerinde yılın ikinci döneminde kişiye sorun yaratacak insanlar çıkacak ama yoğun ve çok çalışmak kaydı ile üstesinden gelecek.

 

Balık Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Para

Bu dönem finans konularında şans yanınızda olacak. Hem yaptığınız iş kaynaklı kazanç hem yatırımlarınız kaynaklı gelir elde edeceksiniz. Yatırım yapmanıza neden olacak kadar gelirinizde artış olacak. Hatta hiç hesapta olmayan ani bir para girişi yaşayabilirsiniz. Ticaret yapan için çok kazançlı bir dönemdir. Eğer uzun süredir kapanmayan bir borcunuz varsa yılın ikinci yarısı bu borcu kapabilirsiniz.

 

Balık Doğum Haritasına Göre: 2015 Yılında Eğitim Hayatı

Öğrenci olan Ay Balıklar için başarı getirebilecek bir yıl. Özellikle yılın ilk yarısı zihinsel yeteneklerin güçlü olacağı ve başarı getireceği bir dönem olacak. Öğretmenlerle iyi ilişkiler kurulur. Bu dönem verilen kararlar doğru olur. Yılın ikinci yarısındada girelecek sınavlarda başarı sağlanır. Bu dönemki tek olumsuzluk yükselenden transit geçen güney ay düğümünün kişiye dikkat dağınıklığı yaşatması olacak. Bu etki güney ay düğümünün kişinin haritasındaki gücüne ve diğer göstergelere bakılıarak  netleştirelebilir.  Bu nedenle bu başarı şansını istikrarlı çalışma gerektirecek.

 

Yukarıdada bahsettiğim gibi bu etkiler Vedik Ay yükselen burcunuza göre düzenlenmiştir ve genel etkilerdir. Haritalarınızdaki gezegen yerleşimleri ve içinde bulunduğunuz gezegen dönemi bu etkiler üzerinde olumlu/olumsuz farklılıklar yaratacaktır. Daha detaylı analiz için bana mail atabilirsiniz

 

karma@karmikastroloji.com

 

 

Tarih: 8 Kasım 2015
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Esentepe Mahallesi
Erkılıç Caddesi
No:6/1 Daire:29 Yasakule - Kartal/İSTANBUL
0216 311 03 07 - 0532 451 54 78
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA