Eylül 2019 Tatil Bitiyor Karmaya Kaldığımız Yerden Devam…(Terazi-Balık)


Terazi Yükselen:

Ayın ilk yarısı iyi olacak, ancak 2. yarıda hayatınızın birçok alanında engellerle karşılaşacaksınız.  15’inden itibaren aileniz ve arkadaşlarınızla ilişkilere çok dikkat edin. Geçmiş dönem eylemleri nedeni ile keyfiniz kaçabilir. Sır tutamazsınız gereksiz yere yakalanırsınız. Bu, ailenizin önündeki güvenilirliğinize zarar verebilir. Ayın ikinci yarısında planlanana seyahatler size çok fazla stres verebilir. Yine ayın ikinci yarısında göz hastalığına, uyku bozukluklarına ve strese karşı duyarlı olacaksınız. İş hayatınızda gerçekleştirebileceğinizden fazla söz vermeyin. Ağustos ayındaki başarınıza bağlı olarak, bu eğilime girebilirsiniz. Tüm büyük projeleri ilk yarıda bitirmeye çalışın.

 

Akrep Yükselen:

Hem ilişkiler hemde kazançlar açısından iyi bir ay olacak. Uzun soluklu sadesati artık sona eriyor. Eğer bir ortak yada partner arayışınız varsa, iyi birisi ile tanışma potansiyeliniz var. Özellikle ayın ikinci bölümünde geliştirilen yeni aşk ilişkileri uzun süreli olabilir, ayın ilk yarısında ilişki içinde olanlar ise küçük tartışmalara dikkat etmeli. Gereksiz büyüyebilir sorunlar. İş hayatı ayın 2. yarısında daha iyi olacak. Ayın ilk yarısında ise çok fazla endişeye sahne olabilecek gibi duruyor. Rakipleriniz size karşı güçlü ilk yarıda. Ayın 2. Yarısında ise ibre size dönecek. Harcama yüksek olacak, ancak kendinize para harcamaktan mutlu olacaksınız.

 

Yay Yükselen:

Ayın ilk yarısında, baba ve gurularla gereksiz kavgalar ve anlaşmazlıklar olabilir. İlk yarıda eş ile ilişki iyi olacaktır. Bu ay yeni birisiyle tanışabileceksiniz. Ayın 2. yarısı boyunca eş veya partner ile olan ilişkiniz zayıflarken sosyal çevreniz ile ilişkiler daha iyi hale gelecektir. Bu süreçte eşinizin ihmal etme ihtimali yüksek ve bu ilişkide sorunlara neden olabilir. Ayın ilk yarısında yolculuk, bir önceki aya göre devam ederek şans getirir. Eylül ayında cilt hastalıklarına dikkat edin. Ayın ilk bölümünde, yöneticiler ile uyum sağlamak zor olacak. Mesleğe dair kaygı sizi basit hatalar yapmanıza neden olabilir. Eğer dasha da aynı şekilde belirtiliyorsa, işten dolayı bir yer değişimi yaşayabilirsiniz. Ayın 2. yarısında, şans ve riskler alabilirsiniz.

 

Oğlak Yükselen:

Ortaklar ve eşler arasındaki tartışmalar, ayın ilk yarısında huzuru bozacak. 2. yarıda ise tek çözüm ortaklar arasındaki iletişimi geliştirmek. Güven seviyesini yükseltmek için iletişime geçmelisiniz. Ayın 2. bölümünde, baba, baba figürleri ve gurularınızla tartışmalara girebilir ve ego çakışmaları yaşayabilirsiniz. Eşiniz ile romantik zaman da ayın 2. Yarısında vaat ediliyor. Ayın 2. yarısında yolculuk daha verimli olacaktır. Mide hastalıklarına duyarlı olabilirsiniz. Kötü beslenme alışkanlıklarından dolayı yüksek tansiyon da olabilir. Eylül ayı, iş yerindeki insanlarla gereksiz tartışmalara çekilebileceğinizi gösteriyor; burada küçük konulardaki kavgalar eğer kendinizi kaybederseniz ego sorunlarına dönüşecek ve iş yerinde küçük düşebilir ve suçlanabilirsiniz.

 

Kova Yükselen:

Eylül ayı evlilik dışı ilişkileri tetikleyebilir. Evde huzursuz bir ortam yaratabilir. Ancak, eğer 7. Eviniz yöneticisi güçlü ise, endişelenecek bir durum yaratmayacak. Ancak olumsuz bir dasha ise işler kontrolden çıkabilir. Ayın 2. yarısında yeni romantik ilişkiler geliştirilebilir. Bu eş ile yada yeni bir ilişki ile yaşanabilir. Seyahatler sırasında kaza veya hırsızlık riski var, dikkat etmek gerekir. Gıda zehirlenmesine de dikkat edin. Ayın 2. yarısında kaygı hastalığa da neden olabilir. Tansiyonun yüksek olup olmadığını kontrol edin. Ortaklıklar ve ortaklıklardaki yasal konularla ilgili bazı sorunlar olabilir. Beyaz yakalılar, işyerinde hoşlarına gitmeyen ve küçük düşebilecekleri deneyimler yaşayabilir. Bu dönemde borç alıp vermeyin.

 

Balık Yükselen:

Ayın ilk yarısı evde ve özel ilişkilerden keyif alınacak. Zihinsel olarak huzur içinde olacaksınız. Evlilikler, karşı cinsten potansiyel partnerlerle buluşma ve hamile kalma gibi durumlar için çok uygun dönem. Ayın 2. Yarısı iyi değil. Ortaklar/partnerler arasındaki çatışmalar olabilir. Bakış açınızı eşinizle ve aile üyelerinizle, özellikle de ayın 2. yarısında açıklamak için doğru iletişim tarzını uygulayın. Kaza ve hırsızlık olasılığı olduğu için 2. yarıda seyahat ederken dikkatli olun. Ayın ilk kısmı, iş hayatınızda şans yanınızda. Patronlar veya devlet görevlileri ile yakın çalışmak verimli sonuçlar doğurur. Aşırı iyimser olmamanız koşuluyla, davalar lehinize çözülebilir. Projeler uygun şekilde tamamlanacaktır. Ayın 2. bölümünde, tavrınızdan ödün vermemeniz durumunda ortaklıklar ile ilgili yasal sorunlar ortaya çıkabilir. Ortaklar ve iş arkadaşlarınızla olan anlaşmazlıklar ay içinde zarar verebilir ve gelirinizi düşürebilir.

Tarih: 1 Eylül 2019
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Vedic Astroloji Okulu
İzmir ve İstanbul
05324515478
karma@karmikastroloji.com
SOSYAL MEDYA